w ,

To koniec małżeństwa Jarusia z “Chłopaków do wzięcia”? Fani są zaniepokojeni

Ślub Jarusia z Chłopaków do wzięcia wzbudził zaskoczeni wśród wielu widzów programu. Chłopak do tej pory raczej nie miał szczęścia w miłości, ani powodzenia u kobiet. Ale wreszcie udało mu się znaleźć wybrankę swojego serca. Ale tak szybko jak na palcu chłopaka pojawiła się obrączka, tak szybko zniknęła. Fani zaczęli się niepokoić, czy coś się stało?

Sponsorowane

Chłopaki do wzięcia

Jest to program, który na antenie Polsatu możemy oglądać już od 2012 roku. Stał się na tyle popularny i chętnie oglądany, że doczekał się aż 21 sezonów. Najnowszy sezon można oglądać od 10 kwietnia. W ostatnich odcinkach to w życiu Jarusia możemy spodziewać się największych zmian. Bohaterami programu są panowie pochodzący z małych miasteczek i wsi. Większość z nich szuka też miłości swojego życia. W najnowszym sezonie Jaruś spełnił jedno ze swoich marzeń. Znalazł partnerkę, Gosię i wziął ślub.

Ja, świadom praw i obowiązków

Panie i Panowie!Mamy to! Gratulacje dla Państwa Młodych!

Posted by Chłopaki do wzięcia on Saturday, April 16, 2022

Sytuacja, która zaniepokoiła fanów programu

Sponsorowane

Jaruś to ulubieniec wielu widzów. Ludzie z przyjemnością oglądają to, co dzieje się w życiu chłopaka. Jednak ostatnio zaczęli się niepokoić, szczególnie, gdy poznali panią Ewę, która jest dla niego jak matka. Widzowie martwią się, że zachowanie kobiety może przyczynić się do rozpadu małżeństwa.

Miłość miłością, ale sam powinien wiedzieć, ile trwały dotychczasowe związki i zadbać o swoją przyszłość na wypadek niewypału z małżeństwem. Teraz pytanie, czy był to jego własny pomysł, żeby zdać mieszkanie czy zrobił to za radą np. Pani Ewy… – pisze jedna z osób.

Podobno mieszkanie swoje zdał. Jeśli to prawda, to stracił możliwość odwrotu, a przynajmniej mocno sobie utrudnił – dodaje ktoś inny.

Jaruś jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jak i na swoim kanale na YouTubie. Ludzie chętnie go tam śledzą. Ich uwadze nie umknął też jeden szczegół. Mianowicie mężczyzna w publikowanych filmikach występuje bez obrączki. Obserwatorzy martwią się, czy to oznacza, że Jaruś jest znów do wzięcia?

“A gdzie ma obrączkę? Czy już po małżeństwie?”;

“Też zauważyłam, że nie ma obrączki na palcu…”;

“Oni już raczej nie są razem. Na filmach Jarka z fb nie nosi obrączki”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Księgowa Rydzyka apeluje do wszystkich Polaków. Prosi, aby jej pomogli

   Nie żyje polska siatkarka. 31-latka zostawiła męża i dwie małe córeczki