w

Grzeszczak zachwyciła stylizacją w The Voice. Ale to prezent dla finalisty zwrócił uwagę widzów

Instagram

Sylwia Grzeszczak to popularna polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, prywatnie związana z raperem Marcinem „Liberem” Piotrowskim. W tym sezonie “The Voice of Poland” po raz pierwszy zasiadła w fotelu jurora. W finale show pojawiła się w wyjątkowej, oryginalnej stylizacji, która z pewnością zwracała uwagę. Przygotowała też specjalną niespodziankę dla jednego z finalistów programu, Rafała Kozika, którego była trenerką.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
TVP

Oryginalna stylizacja

Sylwia Grzeszczak w finale “The Voice of Poland” błyszczała. Jej oryginalna stylizacja zwracała na siebie uwagę. Była to marszczona, biało-czarna kreacja w grochy, z asymetrycznym przodem. Została wykonana z wielu warstw tiulu. Piosenkarka dobrała do niej lekkie sandałki, długie czarne rękawiczki, czarny pas oraz wyrazisty, szeroki i lśniący choker. To sukienka z kolekcji Zary Larsson. Kilka dni wcześniej identyczną kreację założyła na British Fashion Awards 2021 amerykańska gwiazda Kehlani. Być może to właśnie ona zainspirowała jurorkę.

Instagram

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Niespodzianka dla finalisty

Sylwia Grzeszczak była trenerką Rafała Kozika, który dotarł do finału show “The Voice of Poland”. Postanowiła przygotować dla niego wyjątkową niespodziankę. Przed wspólnym występem w finale odwiedzili pracownię artystyczną, gdzie jej znajomy artysta wykonał portret Rafała Kozika. Został on przeniesiony na fortepian i ustawiony na scenie w czasie występu. Chłopak był bardzo wzruszony tym pięknym gestem. Dotychczas żaden juror nie wpadł na podobny pomysł. Sylwia Grzeszczak i Rafał Kozik wykonali wspólnie balladę „You raise me up”.

TVP

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Krzysiu i Bogusia z Rolnika po ślubie. Zaskakująca decyzja w sprawie potomstwa!

Nowe restrykcje już od 15 grudnia. Będą o wiele bardziej surowe!