w ,

Jaruś z Chłopaków do wzięcia dopiero wziął ślub. “Jarek stanie się bezdomny”?!

Jaruś to jeden z najlepiej rozpoznawalnych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Jest bardzo lubiany przez fanów, którzy od dawna już śledzą jego losy i niezmiernie cieszyli się, gdy jakiś czas temu pojawiły się wieści, że wziął ślub. Teraz jednak martwią się, że mężczyzna może zostać bez dachu nad głową!

Sponsorowane

“Chłopak do wzięcia” wziął ślub

“Chłopaki do wzięcia” to polski serial dokumentalny, przedstawiający losy samotnych mężczyzn, mieszkających na wsi. Bohaterowie programu poszukują miłości – z różnym skutkiem. Niektórym rzeczywiście się to udaje, czego najlepszym dowodem jest ceremonia ślubna Jarusia i Gosi, której widzowie niedawno byli świadkami. Jak mężczyzna sam przyznaje, znalezienie kogoś odpowiedniego było bardzo ciężkie.

Ja, świadom praw i obowiązków

Panie i Panowie!Mamy to! Gratulacje dla Państwa Młodych!

Posted by Chłopaki do wzięcia on Saturday, April 16, 2022

Jego zdaniem potencjalne partnerki spotykały się z nim dla pieniędzy i nie wzbudzały zaufania.

Sponsorowane

No znalazłem uczciwą dziewczynę. Były takie dziewczyny niektóre niezaufane, że dużo obiecywali, mało robili, a by chcieli tam gruszki na wierzbie. Za frajer, żeby z kimś dla kasy pochodzić tak parę dni i zaraz sru do następnego. A mi się to nie podobało. – stwierdził Jaruś – Takiej jednej powiedziałem: „Jak tak masz robić, to lepiej to nie”. Ja chcę jedną mieć kobietę na całe życie, a nie pochodzić i sru zmieniać. To nie skarpeta.

Problemy mieszkaniowe

Widzowie z niepokojem śledzą losy Jarusia. Bardzo cieszyli się, że wreszcie znalazł miłość. Teraz jednak zawisło nad nim widmo kolejnych problemów. Po ślubie mężczyzna postanowił wprowadzić się do mieszkania Gosi, zdając swoje mieszkanie komunalne, w którym dotychczas mieszkał.

Jego fani i widzowie programu uważają jednak, że było to bardzo złe posunięcie. Okazuje się bowiem, że relacje między młodą parą są dalekie od ideału. Zdaniem wielu osób, w życie młodych małżonków miesza się niepotrzebnie pani Ewa, która dla Gosi – małżonki Jarusia – jest jak matka. Jej zachowanie sprawiło, że wielu widzów widzi w niej zagrożenie dla trwałości tego związku. To ona mogła też skłonić mężczyznę do takiego rozwiązania kwestii mieszkaniowych. Tylko co będzie, jeśli rzeczywiście związek mężczyzny się rozpadnie? Internauci bardzo się tym niepokoją.

Przynajmniej przez rok powinien to mieszkanie potrzymać, bo nie wiadomo, jak będzie się im układać w małżeństwie. Gdyby coś poszło im nie tak, to Jarek stanie się bezdomny – napisał jeden z nich.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   W McDonald’s pojawiła się nowość, Ukraiński Burger! Wiemy, ile kosztuje

   Tata tej małej dziewczynki właśnie wrócił z wojny. Nagranie wzrusza do łez…