w

Jessica z “Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda! Trudno ją teraz rozpoznać!

Choć od występu Jessici w “Rolnik szuka żony” minęły prawie cztery lata, to widzowie nie zapomnieli jednej ze swoich ulubionych bohaterek programu. Bohaterka programu przeszła przez ten czas olbrzymią metamorfozę i dziś wygląda zupełnie inaczej niż w trakcie kręcenia dokumentu.

Sponsorowane

“Rolnik szuka żony”

Program “Rolnik szuka żony”, to jedna z flagowych produkcji TVP. Jego uczestnicy szukają romantycznej miłości, a zasadą programu jest to, że są oni mieszkańcami wsi i małych miasteczek. Program zyskał olbrzymią popularność, a wielu uczestników show, dzięki niemu rozpoczęło swoją karierę medialną. Jedną z nich jest Jessica Memiec.

Jessica z “Rolnik szuka żony”

Jessica dała się zapamiętać widzom jako szczerza i bezpośrednia osoba, nieunikającą wyzywających strojów. I choć nie podbiła serca rolnika Krzysztofa, to była na tyle charakterystyczną uczestniczką, że została doceniona przez licznych widzów TVP.

Sponsorowane
View post on imgur.com

Niedawno Jessica wzięła udział w sesji zdjęciowej w plenerach Mostu Grunwaldzkiego, a uwagę widzów przykuła zmiana wizerunku celebrytki. Zamiast kruczoczarnych włosów, Jessica zaprezentowała się w platynowym blondzie. Nadal gustuje w charakterystycznych i mocnych makijażach, ale wizualnie straciła kilka zbędnych kilogramów. Prywatnie Jessica jest narzeczoną Ryszardą vel Ricardo, a zawodowo stara się rozwijać na kursach aktorskich we Wrocławiu.

View post on imgur.com

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Skandaliczny komentarz Jarosława Jakimowicza o Ukraińcach. Jak on mógł?!

   Seria wybuchów “prawie na granicy z Polską”. Rosyjscy żołnierze są coraz bliżej