w

Krzysiu i Bogusia z Rolnika po ślubie. Zaskakująca decyzja w sprawie potomstwa!

Instagram

Krzysztof i Bogusia to jedna z najpopularniejszych par programu “Rolnik szuka żony”. Nie bez powodu – ich historia potoczyła się bowiem w ekspresowym tempie. Już po 5 dniach znajomości zaręczyli się, a ślub wzięli jeszcze przed końcem programu. Co więcej, para planuje teraz wspólne potomstwo!

Sponsorowane

Szybkie oświadczyny

Krzysztof to 55-letni uczestnik programu “Rolnik szuka żony”, który co prawda zaprosił do swojego gospodarstwa 3 kandydatki, jednak od razu najbardziej zainteresował się Bogusią. Pozostałe kobiety nie były z tego zadowolone – uznały, że zostały odrzucone zbyt wcześnie. Krzysztof uznał jednak, że tylko Bogusia nadaje się na jego żonę – i był tego pewien do tego stopnia, że oświadczył się jej już po 5 dniach. Zaledwie dwa tygodnie później Bogusia przeprowadziła się do niego – i to z drugiego końca Polski! Wszystko potoczyło się więc bardzo szybko!

No i wszystko :)Tęskniliście za Kasią?

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, December 5, 2021

Wielkie zmiany

Sponsorowane

Okazuje się, że Krzysztof i Bogusia są już po ślubie. W rozmowie z magazynem “Na żywo” mężczyzna zdradza: “Początkowo myśleliśmy, by czekać do Bożego Narodzenia, ale potem uznaliśmy, że ostatni weekend listopada będzie lepszy”. To nie koniec wielkich zmian w ich życiu. Para chciałaby jeszcze mieć wspólne dziecko. Rolnik jest już ojcem trójki dzieci, a młodsza od niego o 3 lata Bogusia ma jedną córkę. Najpierw małżeństwo zamierza jednak pojechać w podróż poślubną. Krzysztof tłumaczy: “Bardzo chcielibyśmy doczekać się jeszcze wspólnego dziecka. Jednak zanim to nastąpi, pojedziemy w podróż poślubną do Londynu i nacieszymy się sobą”.

Wiemy, że wiecie, ale tylko przypomnimy, że Bogusia i Krzysztof są już po ślubie 😉

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, December 5, 2021

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Tak po latach wygląda grób Violetty Villas. Nie pali się ani jeden znicz

   Grzeszczak zachwyciła stylizacją w The Voice. Ale to prezent dla finalisty zwrócił uwagę widzów