w

Skandal w Chłopakach do wzięcia. Czy Karina uprawia seks ze swoim bratem?

Niektóre zachowania Stefana i Kariny sprawiły, że widzowie zarzucają im kazirodczy związek…

Facebook

„Chłopaki do wzięcia”, to jeden z najchętniej oglądanych programów Polsatu. Opowiada historie mężczyzn, mieszkających w małych miejscowościach, którzy desperacko poszukują swojej drugiej połowy. Choć niektórzy widzowie zarzucają stacji, wykorzystywanie trudnego położenia mężczyzn, to wielu widzów kibicuje wybranym bohaterom, śledząc co tydzień ich losy.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Chłopaki do wzięcia

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu jest Stefan. Występuje w programie razem z siostrą Kariną. I to właśnie relacja między siostrą a bratem, robi wrażenie nienaturalnej.

Facebook

Niektóre zachowania Stefana i Kariny sprawiły, że widzowie zarzucają mu kazirodczy związek z siostrą. W jednym z odcinków Stefan odrzucił zainteresowaną nim kobietę, gdyż ta nie ma zgrabnej talii, która może pochwalić się Karina.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Moim ideałem to nie jesteś. Brzydka nie jesteś, ale nie masz takiej talii jak moja Karina – powiedział Stefan.

Facebook

Co więcej, bohater programu przyznaje, że siostra chodzi po domu całkiem nago, mimo obecności brata. Nie ukrywa też, że Karina również miała okazje do oglądania go bez ubrań.

Jej zdaniem było dziwne, że ja się nie wstydzę, jak mi siostra nago wychodzi. Ona mnie też parę razy nago widziała, i co w tym takiego? Nie mam nic do ukrycia, ona nie ma nic do ukrycia. Znamy się od dziecka.

Stefan opowiadał też, że wielokrotnie siostra pozowała mu nago do zdjęć. Wątpliwości i podejrzenia widzów wzbudzają również wypowiedzi Kariny.

To jest mój najlepszy przyjaciel, nie chcę, żeby jakaś zdzira go oskubała, żeby z nim dziecko zrobiła i żeby mu dom zabrała albo wypłatę, albo coś. Jestem jak wilczyca i ja bronię Stefana. Jak ktoś chce do niego, to musi przejść przeze mnie, innej opcji nie ma – mówiła w programie siostra Stefana.

Facebook

Jednocześnie oboje stanowczo odrzucają oskarżenia, że łączy ich coś więcej niż miłość między rodzeństwem.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Nie wiem, czemu ludzie myślą i piszą, że ja się niby ze Stefanem bzykam. Nie wiem, skąd im to przyszło na myśl. Przecież to jest ohyda! – mówi Karina

To, że ja się dobrze z Kariną rozumiem, to co w tym złego? Czemu od razu musi być, że razem uprawiamy coś? – dodaje Stefan.

Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje niesamowita osobowość, człowiek o złotym sercu

Jako pierwsi sprowadzili do Polski goryle. Przez wiele lat byli tylko przyjaciółmi