w

Jackowski mówi o III wojnie światowej. “Zabraknie prądu i żywności”

YouTube

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest napięta. Dochodzi do siłowego forsowania płotu i nielegalnego przekraczania granicy. Polskim siłom zbrojnym jak do tej pory udawało się odpierać ataki. Jednak nie wiadomo, czy na dłuższą metę będzie podobnie. O sprawie wypowiedział się znany jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski. Mówi otwarcie, że najgorsze dopiero przed nami. Co gorsza, wspomina też o III wojnie światowej!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Według Krzysztofa Jackowskiego wybuchnie III wojna światowa?

Jasnowidz prowadzi cykliczne spotkania live z obserwatorami na YouTubie. Jednak wizjoner jeszcze nigdy aż tak nie panikował. Przypomniał m.in. jedną ze swoich ostatnich przepowiedni, w której przewidywał, że PiS wkrótce „zrzuci z siebie władzę” – chodzi o rozpadnięcie się partii.

Twitter

Chodzi o najbliższą przyszłość. Zdaniem Jackowskiego to wszystko powoli zaczyna się już dziać.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Powiedziałem kiedyś, że kiedy rząd PiS-u zrzuci z siebie władzę, to przez jakiś czas nie będzie mogło dojść do przedterminowych wyborów. Dzisiaj właśnie taka sytuacja została opisana, że w sejmie przepchnięto zapisy, które dokładają pulę finansową do ewentualnych wyborów, gdyby miały się odbyć i były przypuszczenia, że PiS już może przygotowywać się do przedwczesnych wyborów.

Gospodarka jest przed bardzo trudną sytuacją. Dziś widziałem kilka artykułów o tym, że w Austrii czy Szwajcarii, Niemczech, są spoty, które mówią, że może brakować prądu. Jest nawet pokazany spot, w którym siedzi rodzina i je kolację i nagle gaśnie światło. Mama wstaje, zapal świeczki i latarkę i oni jedzą dalej, przy świecach. Dodano, że ludzie są instruowani, by mieć przygotowany plecak z zapasem żywności na kilka dni, świeczkami, odzieżą, apteczką […]. W Polsce było już kilka zgłoszeń od elektrociepłowni, że nie mają zapasów do funkcjonowania […]. Niechybnie jesteśmy przygotowywani do tego, że mogą nam wyłączyć prąd. […] Nikt nie wie, na jak długo prąd będzie wyłączony. Może to potrwać nawet kilka tygodni.

Instagram

Brak prądu to zaledwie początek, zacznie brakować też żywności czy leków

Obecnie brak prądu na dłuższy czas to kompletny paraliż wszystkiego – od bankowości, po usługi, z jakich korzystamy, po ciepło w naszych domach. Wyobraźmy sobie, ludzie mają piec na gaz, piec na pelet – a takich jest bardzo wielu. Nie mówiąc o ogrzewaniu prądem – bo kogo na to stać. Wyobraźmy sobie ich sytuację i co się może dziać. Mamy początek zimy! Biorąc pod uwagę to wszystko, co się dzieje […] wygląda to tragicznie. […]

Każdy o sobie powinien pomyśleć. Zabezpieczyć środki płatnicze, być może będą one obowiązywały w tym chaosie. Zabezpieczyć się w żywność, w leki – jest to czas, by się zabezpieczyć. Jeżeli państwa nie tłumaczą nam, co zrobią, bo idzie zima, żeby zapobiec katastrofalnej sytuacji energetycznej, tylko ostrzegają i robią spoty, by się nie denerwować i zrobić zapasy, parę świeczek i latarkę, apteczkę – to oznacza, że rządy pokazują swoją bezsilność i brak możliwości jakiegoś manewru, jakby były w potrzasku. Ale to może być ostrzeżenie przed tym, co ma się stać, a rządzący o tym wiedzą.

YouTube

Wojsko na ulicach?

W Europie, przy granicy polskiej, ale od strony zachodniej, wojska będą skumulowane. To będzie niby pokojowe, ale od niemieckiej będą skumulowane wojska, a Polska będzie jako ktoś wyalienowany od tej granicy. Będzie wyglądać tak, że Europa nie będzie akceptowała tego, co się będzie działo w Polsce. Ale nie chodzi o sprawy wewnętrzne Polski, tylko o sprawę większą, międzynarodową, że Polska będzie tam jako ogniwo występowała. I to będzie wbrew Unii Europejskiej.

Staniemy między młotem a kowadłem, w bardzo niekomfortowej sytuacji, którą nie do końca Unia będzie akceptowała. A ci, za którymi stanie Polska, nie będą pokazywali, że są jej sprzymierzeńcami. Będziemy widzieli Polskę w trochę dziwnej sytuacji. […] Włochy, Polska, Turcja, być może Izrael, Francja, Wielka Brytania – ale taka wspierająca bez czynów. Jeżeli będzie się coś miało wydarzyć, może to oznaczać, że nie cała Europa jest za tym, co ma się dziać. I to poróżnia Europę, ale konsekwencje odbierze cała Europa, dlatego są te zabezpieczenia. […] Podział w NATO. Są państwa przeciwne i państwa zaangażowane. Ja Wam już mówiłem, że jak to wszystko zacznie się dziać, to dowiemy się, że Polska się na coś zgodziła i my uznamy to za jakiś skandal […]. Polska popełnia fatalny błąd, uczestnicząc w tym w jakikolwiek sposób. Jak to się stanie, to główne dwa państwa tak tym zakręcą, że niektóre państwa, w tym Polska, zostaną na lodzie i będą musiały brnąć dalej.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Tak pozbyła się natrętnego faceta na siłowni. Wideo obejrzało ponad 6 mln osób!

      Przerażające nagranie! W kierunku Polski zmierza kolejna kolumna migrantów