w

Te znaki zodiaku nigdy nie powinny brać ze sobą ślubu

Pixabay

Niektóre znaki zodiaku pasują do siebie lepiej, a inne gorzej. Astrolodzy wiedzą o tym od dawna i dlatego wskazują, które osoby stworzą udany związek, a które powinny trzymać się od siebie z daleka. Oto zestawienie najgorszych małżeństw w całym zodiaku! Te sześć par wkrótce po ślubie może zdecydować się na rozwód!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Wikimedia

Baran i Rak

Przedstawiciele znaku Barana to osoby żywiołowe, energiczne, ale też dość oschłe, gwałtowne. Rak z kolei jest znakiem bardzo wrażliwym, rodzinnym i potrzebującym olbrzymiej dawki ciepła. Te dwa znaki nigdy się nie dogadają. Być może na początku ich małżeństwo uchodziłoby za udane, ale w krótkim czasie Baran zdominowałby łagodnego Raka, który wycofałby się z tego związku. Polałoby się wiele łez. Ta para na pewno nie stworzy ciepłego domu!

Byk i Ryby

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Kolejna, pozornie udana para to Byk i Ryby. Znak Byka ceni sobie wygodne życie. Jest jednak także bardzo ambitny. Zawodowych ambicji Byka kompletnie nie rozumie zodiakalna Ryba, która jest typowym, wolnym duchem. Nie lubi ograniczeń i nie znosi, gdy ktoś ma wobec niej jakieś oczekiwania. Z Bykiem Rybie nie po drodze!

Piqsels

Bliźnięta i Koziorożec

Związek tej dwójki na pewno nie będzie udany. Bliźnięta są chaotyczne, spontaniczne, rozrywkowe. Koziorożec to osoba stateczna, zorganizowana i zawsze wszystko planująca w najdrobniejszych szczegółach. W tej parze partnerzy mieliby nieustanne problemy z komunikacją i zrozumieniem swoich potrzeb.

Lew i Skorpion

Jedna z najgorszych, możliwych par w zodiaku – takie małżeństwo nieustannie by się kłóciło dosłownie o wszystko. Jedna i druga strona jest niezmiernie uparta i zacięta. Skorpion jeszcze długo mściłby się na byłym partnerze, a duma Lwa w takim związku na pewno by ucierpiała. To może się skończyć tylko hucznym rozwodem!

Maxpixel

Panna i Strzelec

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zdaniem astrologów małżeństwo złożone z zodiakalnej Panny i zodiakalnego Strzelca ma małe szanse na powodzenie. Panna jest zorganizowana i pedantyczna. Strzelec to energiczny, wesoły bałaganiarz. Jednej i drugiej stronie w końcu zabraknie cierpliwości. Strzelec niech lepiej wędruje dalej po świecie, szukając kogoś bardziej odpowiedniego.

Waga i Wodnik

Waga i Wodnik to dziwna para, która niby do siebie idealnie pasuje, a jednak nie stworzy udanego związku. Oboje są bardzo podobni, ale okaże się to problemem – lekkie podejście do życia nie wróży sukcesu w małżeństwie.

Pixnio

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      2-letnie bliźniaki wypadły przez okno z 10. piętra. Nie do wiary, czym zajęta była matka

      Zdjęcie szkolnej toalety dla dziewcząt wywołało w sieci burzę