w

Znany jasnowidz ujawnia, co niedługo stanie się w Polsce. Zginie bardzo dużo ludzi

Wojciech Glanc – znany jasnowidz – opowiedział o wizji, której niedawno doświadczył. Jego zdaniem, nadchodzą wyjątkowo trudne czasy – Polskę czeka wojna domowa, a w tle maluje się też zaostrzenie sytuacji, która panuje na Białorusi.

Sponsorowane

Glanc, który zasłynął udziałem w programie telewizyjnym “Big Brother”, zdobywa coraz większą popularność jako jasnowidz. Jego przepowiednie wywołują ogromne emocje, tym bardziej, że niektóre z nich rzeczywiście się sprawdzają. Poprzednio miał przewidzieć m.in. śmierć księdza Filipka i wybuch w Bejrucie. Te wydarzenia rzeczywiście miały miejsce, co niewątpliwie czyni jego kolejną wizję jeszcze bardziej przerażającą.

YouTube

Glanc wróży Polsce wojnę domową

Na swoim najnowszym nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube, Wojciech Glanc podzielił się ze swoimi fanami niepokojącym obrazem, który ma spełnić się w niedalekiej przyszłości.

Sponsorowane

Widzę obraz Polski i tak jakby w środku było serce, ale jakieś takie coraz bardziej zaciskające się (…) Jakby to był atak serca. Mam jakieś odczucie, że w tym celu wprowadzenia wojny domowej, gdzieś w centrum przebite serce (…) Pojawia mi się obraz brygad antyterrorystycznych na ulicach, w okolicach Sejmu, w okolicach TVN, w przypadku TVN ja to widzę wręcz w charakterze oblężenia (…) Mam wrażenie jakiejś dziwnej akcji, bardzo groźnej, jakiejś dziwnej akcji prowokacyjnej – relacjonuje swoją wizję

Jak twierdzi jasnowidz, jego wizja ma przepowiadać stan wojenny lub wręcz wojnę domową. Glanc odniósł się także do sytuację na naszej wschodniej granicy, wyrażając zaniepokojenie o eskalację napięcia. Podkreślił jednak, że kluczowe w jego wizji są wydarzenia, do jakich ma dojść wewnątrz kraju.

Słyszę potężny huk, ogromny huk w centrum Polski. Jakaś akcja, jakieś wydarzenie, które będzie rodzajem wykręconej do góry nogami prowokacji. Bo chodzi nie o wojnę z Ukrainą czy Białorusią, ale wojną tu, w środku – kontynuuje

Obecna sytuacja rzeczywiście jest napięta, nie tylko w Polsce, ale i w relacjach z naszymi wschodnimi sąsiadami. Pozostaje nam mieć nadzieję, że wizja jasnowidza jest efektem przejęcia, wywołanego ostatnimi wydarzeniami, nie faktycznym proroctwem.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Setki wróbli spadły z nieba tuż nad cmentarzem. Film z miejsca zdarzenia przeraża

    Bawił się na własnym wieczorze kawalerskim na Krupówkach. 25-latek nie żyje