w

Komu pomożesz jako pierwszemu? Ten test zdradzi prawdę o Tobie

Co zrobisz, kiedy wszyscy wokół będą potrzebować Twojej pomocy? O powodzeniu może decydować to, komu pomożesz najpierw! Ten test przedstawia sytuację, w której mamy 4 możliwości wyboru: możemy pomóc staruszce, która ma przejść przez jezdnię, kobiecie, która niesie ciężkie torby z zakupami, kotu, który wystraszony przycupnął na jezdni, albo mężczyźnie, któremu zepsuł się samochód. Nie ma tu żadnych błędnych czy poprawnych odpowiedzi – każdy sam decyduje, komu pomógłby w pierwszej kolejności! Odpowiedź na to pytanie pokazuje jednak pewne cechy naszego charakteru – sprawdź co mówi o Tobie!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Starsza kobieta na przejściu

Jeśli najpierw pomożesz staruszce przejść przez ulicę, wskazuje to na takie cechy Twojego charakteru jak racjonalność i opanowanie. Zapewne rzadko podejmujesz decyzję pod wpływem emocji. Cechuje Cię sprawiedliwość i silne poczucie moralności. Kierujesz się własnymi zasadami nawet wówczas, gdy wszyscy mówią co innego. Potrafisz też bez trudu zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów – nawet jeśli są niewygodne.

Kobieta z ciężkimi zakupami

Jeśli w pierwszej kolejności pomógłbyś/pomogłabyś kobiecie niosącej ciężkie zakupy, zdecydowanie lubisz pomagać – i daje Ci to dużą satysfakcję. Cieszysz się nawet, jeśli nie usłyszysz podziękowania – chociaż lubisz gdy się Ciebie docenia. Lubisz też pełnić rolę bohatera, chociaż brakuje Ci rozwagi – nie każdy oczekuje Twojej pomocy i nie każdy ją przyjmie. Pozostaje Ci to uszanować i podchodzić do innych z większym wyczuciem.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Mężczyzna, któremu zepsuł się samochód

Jeśli decydujesz się najpierw pomóc mężczyźnie, któremu zepsuło się auto, realistycznie podchodzisz do życia i problemów. Cechuje Cię duża determinacja, pewność siebie, odpowiedzialność oraz charyzma. Inni podążają za Tobą, a Ty lubisz im przewodzić.

Kot stojący na jezdni

Jeśli postanawiasz najpierw pomóc kotu, który przestraszony stoi na jezdni, jesteś osobą emocjonalną, o dobrym sercu. Twoja wrażliwa natura potrafi wyłapać fałsz z otoczenia – wiesz, że niektórzy ludzie są dobrzy, a inni źli, więc zdarza się, że preferujesz zwierzęta. Cechuje Cię też duża uczuciowość. Jesteś jednak człowiekiem sprawiedliwym, pamiętliwym – jeśli ktoś Cię zrani, trudno jest Ci o tym zapomnieć, a jeszcze trudniej wybaczyć.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      To były ostatnie minuty życia 34-latki. Później zamordował ją własny mąż

      Zrobili te same zakupy na 3 różnych stacjach. Nie do wiary, gdzie jest najdrożej