w

Marianna Schreiber rozwodzi się z mężem?! “Albo jest się razem, albo wcale”

Instagram

Według doniesień “Gazety Wyborczej” Łukasz Schreiber, polski polityk i minister-członek Rady Ministrów w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego, otrzymał propozycję kandydowania w wyborach do europarlamentu. Ewentualna wygrana wiązałaby się oczywiście z wyjazdem do Brukseli. Chociaż sam zainteresowany temu zaprzecza, gdyby wszystko okazało się prawdą, jego małżeństwo zostanie wystawione na kolejną próbę. Marianna Schreiber mówi wprost, że nie uznaje związku na odległość i zapewne wszystko zakończyłoby się rozwodem.

Sponsorowane

Nowy kandydat do europarlamentu

“Gazeta Wyborcza” donosi, że w nagrodę za “wierną służbę w rządzie” minister Łukasz Schreiber miałby znaleźć się na liście nowych kandydatów PiS do europarlamentu. Najbliższy współpracownik premiera Mateusza Morawieckiego odpowiada, że “nigdy nie miał ochoty kandydować”. Z kolei jego żona nic o tym nie wie. W rozmowie z “Super Expressem” wyjaśniła:

Mąż nie będzie kandydował w wyborach do europarlamentu. Gdybym miała się gdzieś wyprowadzać, to myślę, że mąż dałby mi znać. Ale proszę upewnić się w środowisku politycznym

Sponsorowane
Instagram

Koniec małżeństwa Schreiberów?

Gdyby rzeczywiście minister Łukasz Schreiber został kandydatem PiS i wygrał, wiązałoby się to nieuchronnie z wyjazdem do Brukseli. Takiej sytuacji nie wyobraża sobie jego żona. Marianna Schreiber, o której ostatnio jest głośno z uwagi na występ w “Top Model” i aktywność w mediach społecznościowych, twierdzi wprost, że pewnie byłby to koniec ich małżeństwa.

Instagram

Dla małżeństwa jest to sprawa, jak dla mnie, przegrana. Tym bardziej w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy akurat my. Albo jest się razem, albo wcale – wyjaśniła w rozmowie z “Super Expressem”

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Ostatnie słowa, jakie wydobyła z siebie jej córka, łamią serce. Potem umarła

   Niecenzuralne treści w Wiadomościach TVP. Mogły je zobaczyć nawet dzieci!