w

Jarosław Kaczyński poważnie chory? Mateusz Morawiecki przekazał informacje

Instagram

O zdrowiu Jarosława Kaczyńskiego zrobiło się w ostatnim czasie głośno. Wszystko po konferencji prezesa PiS, na której ten wyraźnie przysypiał. Miało to miejsce 26 października. Wówczas pojawiła się lawina pytań dotyczących stanu zdrowia jednego z najważniejszych polityków Polski.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Na konferencji prezes Kaczyński złożył ustawę “o obronie ojczyzny”

Państwo, które leży na granicy NATO, także UE, musi mieć poważną siłę odstraszającą, a w razie potrzeby, miejmy nadzieję, że nigdy do takiej potrzeby nie dojdzie, musi mieć też możliwość skutecznej obrony, i to przez dłuższy czas samodzielnie, bo mechanizm, który prowadzi do uruchomienia w pełni sił NATO, to są bardzo potężne siły, jednak trwa i to trwa nie krótko – mówił prezes.

Twitter

Na spotkaniu poruszane były bardzo ważne kwestie dotyczące bezpieczeństwa Polski. Jednak dziennikarze zamiast skupić się na sytuacji w kraju, zwrócili uwagę na niecodzienne zachowanie Jarosława Kaczyńskiego. Bowiem polityk miał przysypiać w czasie wystąpienia szefa MON, Mariusza Błaszczaka. To skłoniło do licznych pytań na temat stanu zdrowia polityka.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Jarosław Kaczyński jest chory?

W dniu wczorajszym, tj. 9 listopada miało miejsce nadzwyczajne 41. posiedzenie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Premier, Mateusz Morawiecki rozpoczął swoje przemówienie w Sejmie od informacji na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Polityka zabrakło na obradach.

Chciałem przeprosić w imieniu pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zmogła go choroba. Choroba nie wybiera – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Twitter

Polacy zaczęli niepokoić się o zdrowie prezesa. Jednak sam kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Jan Maria Tomaszewski przekonywał w rozmowie z Super Expressem, że nie ma o co się martwić.

Jarek jest całkowicie zdrowy, to opozycja totalna jest chora i przegina. Jarek Kaczyński nie jest chory, jest bardzo zdrowy. Leczymy się z Jarkiem u zielarki i jakoś lepiej nam po miksturach tej pani

Kilka dni temu głos zabrał również wicemarszałek Sejmu, Ryszard Terlecki:

Może był zmęczony, ale zapewniam państwa, że jest w świetnej formie

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP! Sam Jacek Kurski wydał oświadczenie

      Polscy żołnierze skatowali 4 uchodźców? Przerażające doniesienia z granicy