w

Przyszła ubrana tak skąpo na lotnisko. Pracownicy aż zdębieli na jej widok

Wikimedia

Turystów oczekujących na lot nie obowiązuje żaden ścisły dress code, ale są pewne granice, których nie należy przekraczać. Zapomniała o tym jedna z podróżujących kobiet, która na lotnisko w Miami przyszła ubrana… jedynie w skąpy strój kąpielowy.

Sponsorowane

Odważny ubiór

Sieć podbija nagranie, na którym widać jedną z klientek lotniska w Miami. Film udostępniony na instagramowym profilu Humans of Spirit Airline przedstawia kobietę, która pochłonięta swoimi sprawami, jak gdyby nigdy nic przechadza się po amerykańskim lotnisku. Nie byłoby to specjalnie zaskakujące, gdyby nie fakt, że turystka ma na sobie jedynie zielone bikini i obowiązkową w takich miejscach maseczkę.

Pojawiły się doniesienia, że kobieta z nagrania to jedna z pasażerek Spirit Airlines. Przedstawiciele firmy stanowczo temu zaprzeczyli, powołując się na brak cech identyfikujących bohaterkę filmu z linią lotniczą.

Sponsorowane

Według Ciebie to adekwatny strój do miejsca, jakim jest lotnisko?

Przesadziła? Internauci niemal jednogłośnie twierdzą, że tak. Ubranej w bikini turystce należy się jednak spory plus – zapomniała o ubraniu, ale nie o maseczce ochronnej.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Kolejna przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Przewiduje pogodowy armagedon

   74-letni pedofil udławił się w więzieniu śniadaniem. “To tylko nieszczęśliwy wypadek”