w ,

Lekarz odbierający poród przez cesarskie cięcie omyłkowo naciął twarz noworodka

Lekarz odbierający poród przez cesarskie cięcie naciął policzek noworodka skazując go na bliznę, z którą pozostanie już do końca życia. Do nieudanej cesarki doszło w szpitalu w obwodzie czelabińskim.

Sponsorowane

Daria Kadochinkova to 19 letnia mama, która przygotowywała się do naturalnego porodu. Seria badań przed porodem sprawiła jednak, że lekarze zdecydowali się na poród przez cesarskie cięcie. Ustalono, że płód zmienił swoją pozycję, dlatego cesarskie cięcie było bezpieczniejszym rozwiązaniem.

Daria Kadochinkova

Mimo podania znieczulenia podpajęczynówkowego kobieta skarżyła się na ból. Zaczęła się martwić, bo czuła, że coś idzie nie tak jak powinno. Zdecydowano się na znieczulenie ogólne. Dopiero wtedy poród mógł się odbyć, jednak już na samym początku lekarz popełnił błąd. Po przebudzeniu matka zauważyła na twarzy jej dziecka głębokie nacięcie – to był szok.

Na zdjęciach wykonanych po porodzie widać, że dziecko ma nacięcie tuż pod prawym okiem. Młoda mama usłyszała od lekarzy, że jej córeczka “za bardzo się poruszyła podczas całego zabiegu”.

Sponsorowane
Świeżo narodzona dziewczynka będzie mieć trwałą bliznę na prawym policzku po tym jak lekarze omyłkowo nacięli jej twarz podczas cięcia cesarskiego

Nie wiadomo czy matka wniesie do sądu sprawę przeciwko szpitalowi.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Ksiądz zachęcał do bicia dzieci kablem. “Możecie przywrócić ustawienia fabryczne”

   Samotny kierowca ciężarówki adoptował bezdomnego kota i… jeździ z nim w trasę!