w

Jackowski bał się to wyznać. W 2022 roku dojdzie do niewyobrażalnej masakry

YouTube

Krzysztof Jackowski przyszedł do nas z kolejną przepowiednią dotyczącą przyszłości. Niestety, wizja na nowy rok wcale nie napawa optymizmem. Co dokładnie wydarzy się w 2022 roku?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz z Człuchowa regularnie dzieli się ze światem swoimi wizjami. Przemyślenia na temat przyszłości zamieszcza na swoim kanale w serwisie YouTube. Tym razem z jego zapowiedzi wynika, że dojdzie do pogłębienia kryzysu surowcowego. To jednak nie koniec złych wiadomości, które ma nam do przekazania. Otóż Jackowski przewiduje także, że pojawią się problemy z wolnością.

W 2022 roku nastąpi przełom. Ale czy on doprowadzi do czegoś dobrego? Raczej nie. Już teraz dzieje się źle na świecie. Jeśli nastąpi on w postaci militarnej, to nic nie wskazuje w moich poczuciach, by mogło to rozładować sytuację. Przeciwnie, będzie to zdyscyplinowanie jej. Wolność, jaką mieliśmy przed 2020 rokiem, możemy położyć na półce z książkami do historii. Mamy czas, w którym wolność będzie znaczyła coś zupełnie innego. Ale nie ma innej wolności. Będziemy sobie to tylko tak tłumaczyć – powiedział, cytowany przez antyradio.pl.

Pxhere
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Dojdzie do ograniczenia możliwości dostępu do internetu?

Właśnie tak się stanie zdaniem jasnowidza. Podkreślił, że na krótki czas internet nawet zniknie. Odniósł się również do bezpieczeństwa na świecie. Otóż przewiduje, że dojdzie do konfliktu, ale jego kumulacja nastąpi na wodzie.

Widzę taką sytuację, że nie będzie konfliktu żadnego poważnego na świecie, ale pełno statków, lotniskowców, będzie się gromadziło na wodzie. Raczej będzie to wyglądało na pokaz siły jak na działania. Tam, gdzie to będzie, nie wydarzy się nic, ale krótko po tym wydarzy się coś bardzo ważnego militarnie w zupełnie innym miejscu świata w sposób nagły. Nie rozumiem tego. Wybaczcie, bo to brzmi jak z bajki: mała wysepka, mała wyspa na świecie, z której coś się zrodzi niebywałego. Coś się zrodzi takiego, czego będzie bał się cały świat. Coś powstanie. Mówię to bez komentarza, to, co poczuję.

Wikimedia

Pojawiła się też wizja dotycząca polskiej polityki:

Czuję, że PiS – boję się to powiedzieć – ale czuję, że to ostatni rok koalicji PiS-owskiej. W tym roku rozegra się rozbicie koalicji, zrzucenie władzy przez PiS – stwierdził słynny jasnowidz.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Matka z Syberii, a ojciec z Afryki. Dzieci tej pary zachwyciły internautów!

Już niedługo zima uderzy ze zdwojoną siłą. Temperatura spadnie nawet do -30°C!