w

“Wszystko nam odbiorą”. Szokująca wizja Jackowskiego na 2023 rok

Krzysztof Jackowski podzielił się z nami kolejną, przerażającą wizją. Tym razem pokusił się o przepowiednie dotyczącą 2023 roku. Otóż działania rządu mają doprowadzić do wściekłości miliony osób. Co tym razem wymyślą?

Sponsorowane

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na 2023 roku

Każdy doskonale wie, kim jest Krzysztof Jackowski. Raczej do jego przepowiedni lepiej jest podchodzić z rezerwą, a nie brać je w 100% za pewnik. Wielokrotnie jego wizje nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Jednak zdarzyły się przypadki, że faktycznie to, co powiedział, sprawdziło się.

W czasie ostatniej transmisji na YouTubie nazwał rok 2023 rokiem “bez pieszczenia”. Ostrzega obywateli, że może on przynieść dla wielu finansowe pogrążenie. Również świadczenia socjalne i wypłacalność instytucji stoją pod znakiem zapytania.

Sponsorowane

Socjal… mocno mi się to skojarzyło… w 2023 roku zauważymy, że rząd nasz, ktokolwiek będzie rządził, […] zacznie wymierać socjal jakikolwiek. Z jednej strony będzie się nam mówiło, że to zelżeje, ponieważ też nie będą od nas wymagane płatności, które teraz są obowiązkowe jak choćby ZUS. Jakiś straszny bałagan mi się kojarzy. To wygląda na kompletne rozregulowanie jakiegoś porządku, który jest – powiedział Jackowski, cytowany przez radiozet.pl.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

42 komentarzy