w

Ile lat ma twoja dusza? Rok urodzenia nie ma z tym nic wspólnego!

Maxpixel

Czy wiedziałeś, że wiek duchowy powiązany jest z astrologią? Nie ma nic wspólnego z rokiem, w którym się urodziłeś. O tym, ile mentalnie masz lat decyduje takie czynniki, jak chociażby twoje podejście do życia i osobowość. Przekonaj się, ile tak naprawdę lat ma twoja dusza.

Sponsorowane

Baran 1-7 lat

To właśnie osoby spod tego znaku uchodzą za największe dzieci spośród wszystkich zodiaków. Są energiczne, chętnie poznają nowe rzeczy, ciekawe świata, ale niestety szybko się niecierpliwią. Kiedy czegoś chcą, ma to być tu i teraz. Nie znoszą też nudy. Zdarza się, że nie potrafią kontrolować swoich emocji.

Byk 7-14 lat

Byk reprezentuje okres między dzieciństwem i wczesnym dojrzewaniem. Osoby te nie lubią dzielić się z innymi swoimi rzeczami, a szczególnie tymi, do których mają sentyment. Trudno jest im również pogodzić się ze stratą. Mowa nie tylko o dobrach materialnych, ale też ludzi, którzy np. pojawili się w ich życiu tylko na pewien czas.

Sponsorowane

Bliźnięta 14-21 lat

Jest to czas, kiedy mamy silną potrzebę przynależności do jakiejś grupy społecznej. Chcemy być lubiani i akceptowani przez towarzystwo. Zabiegamy o znajomości i przyjaźnie. Więcej czasu niż w domu spędzamy poza nim. Osoby spod znaku bliźniąt są otwarte i komunikatywne. Z całą pewnością nie są wstydliwe. Łatwo przychodzi im kontakt z ludźmi. Zdarza się, że pod wpływem środowiska zmieniają swój światopogląd.

Pixabay

Rak 21-28 lat

Raki potrzebują poczucia bezpieczeństwa i namiastkę stabilności. Kiedy się z kimś wiążą trudno jest im potem się rozstać. Łatwo przywiązują się do ludzi i angażują. Mimo wszystko lubią twardo stąpać po ziemi i wiedzieć, na czym stoją.

Lew 28-35 lat

Osoby spod tego znaku lubią wyrażać siebie i pokazywać swoją prawdziwą naturę. Nie zależy im na tym, czy ktoś ich polubi, czy też nie. Cenią sobie szczerość. Lwy są pewne siebie. Rozumieją, że nie warto zadowalać wszystkich dookoła siebie, lecz skupić się na swoich potrzebach i pragnieniach.

Panna 35-42 lata

Sponsorowane

Panna podchodzi do wielu spraw, a przede wszystkim do życia, ze spokojem. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Wioli się dwukrotnie nad czymś zastanowić, niż palnąć coś głupiego. Jest osobą praktyczną i oszczędną. Nie jest jej obojętna krzywda czy problemy innych. Zawsze służy pomocą i dobrą radą.

Pixabay

Waga 42-49 lat

Ten zodiak prezentuje już wiek średni. Tutaj najważniejsza jest rodzina i relacje z bliskimi. Czas poświęcony właśnie dla nich stanowi właśnie najważniejszy element życia. Pragnienie stałych związków przezwyciężą chęć przelotnych romansów. Waga u drugiego człowieka ceni sobie przede wszystkim lojalność.

Skorpion 49-56 lat

To najwyższy czas, by zrobić sobie rachunek sumienia. Skorpionom może być trudno zaakceptować pewne zmiany i się do nich na nowo przyzwyczaić. Jednak w tym okresie warto postawić na siebie. Na spełnianie swoich najskrytszych marzeń. Bo kiedy, jak nie teraz?

Strzelec 56-63 lata

Rachunek sumienia może wskazać strzelcom, że życie poświęcone przede wszystkim na rozwijaniu swojej kariery zawodowej nie było wcale najlepszą ścieżką. W tym czasie warto postawić na wolność. Nie ograniczać się przyjętymi normami.

Pixabay

Koziorożec 63-70 lat

Koziorożca nie tak łatwo przekonać do swoich racji. Gdy ma już wyrobione zdanie na jakiś temat mało kiedy je zmienia. Bywa uparty, ale z jego strony zawsze możemy liczyć na szczerość. Poza tym, że czuje się bezpiecznie pod względem finansowym, nadal marzy o tym, by po swojej śmierci pozostawić coś na tej planecie.

Wodnik 70-77 lat

Pragnienie zmian na lepsze to motto wodnika. Lubi pomagać, angażować się w akcje charytatywne czy inne projekty mające wnieść coś dobrego. Stawia nie na “siebie” a na “innych”.

Ryby 77-84 lata

Sponsorowane

Uchodzą za najbardziej dojrzałe ze wszystkich zodiaków. Cechuje je też duża mądrość wynikająca z wieloletniego doświadczenia. Z łatwością dostosowują się do zmian i po prostu akceptują rzeczy, na które nie mają wpływu.

Pixabay

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Coraz więcej osób rezygnuje z bycia rodzicem chrzestnym. Dlaczego?

   17-latkę torturowano i gwałcono przez 44 dni. Błagała, by w końcu ją zabili