w

28-latka była w drodze na pierwszą randkę. Niestety, nigdy na nią nie dotarła

Miała dopiero 28 lat. Była nauczycielką. W zeszły piątek, kiedy szła przez park, została zamordowana. Przechodziła tamtędy w drodze do pubu, w którym umówiła się na pierwszą randkę. Nikt nie zgłosił zaginięcia młodej kobiety, dlatego ciało znaleziono dopiero w sobotę.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Policja ostrzega – morderca może zaatakować ponownie

Sabina Nessa mieszkała w Londynie. 28-latka uczyła w jednej z tamtejszych szkół. W piątek wieczorem umówiła się na randkę w Depot Bar w Kidbrooke Village. Niestety, nie dotarła na spotkanie… Brytyjskie media podają, że kobieta opuściła swój dom w południowo-wschodnim Londynie i udała się na Pegler Square.

Około godziny 20:30 przechodziła przez pobliski Cator Park. Właśnie tam została zaatakowana. Na policję nie wpłynęło żadne zgłoszenie dotyczące zaginięcia. Ciało nauczycielki znaleziono na następny dzień.

Podróż Sabiny powinna zająć nieco ponad pięć minut, ale nigdy jej nie udało jej się dotrzeć do celu – mówi inspektor Joe Garrity z londyńskiej policji

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zbrodnia na młodej kobiecie jeszcze bardziej zaogniła nastroje lokalnej społeczności. Ludzie wciąż żyją niedawnym morderstwem 33-letniej Sarah Everard, którą porwał i zgwałcił były policjant.

To miał być romantyczny wieczór, zakończył się tragedią

Znajoma Sabiny powiedziała w rozmowie z serwisem MailOnline, że przyjaciółka wybierała się w piątkowy wieczór na pierwszą randkę:

Nie wiem, czy znali się wcześniej, czy spotkali się online, ale wiem, że to była pierwsza randka – zaznacza

Policja jest zaniepokojona. Obawia się, że to nie jednorazowe morderstwo, tylko że ulice Londynu przemierza seryjny morderca. Jeśli nie zostanie złapany w porę, uderzy ponownie. Detektyw Trevor Lawry zapewnił Londyńczyków, że wzmorzono patrole funkcjonariuszy. Jednak warto zachować ostrożność i czujność, a także rejestrować podejrzane zachowania.

Sabinę Nessę wspominają bliskie osoby

Była najbardziej troskliwą osobę, najmilszą, najsłodszą dziewczyną, jaką można spotkać. Ma po prostu piękną duszę, jest opiekuńcza… Zostawiła dwa koty. Kiedy pewnego dnia byliśmy w jej domu, koty jej szukały – wyznała kuzynka 28-latki, Zubel Ahmed

Niestety, ale w ostatnim czasie w Wielkiej Brytanii ma miejsce coraz więcej zbrodni. Śmierć 28-latki jest kolejną po brutalnym morderstwie 33-letniej dyrektor marketingu Sarah Everard w marcu. 6 czerwca zeszłego roku siostry Nicole Smallman (27 l.) i Bibaa Henry (46 l.) zostały zadźgane nożem w parku Wembley.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Po zabójstwie nauczycielki ludzie zaprzestali uczęszczać do parku, w którym doszło do zbrodni. Kiedyś był pełen rowerzystów, biegaczy czy matek z dziećmi. Dzisiaj świeci pustką.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Wydała u fryzjera 1200 zł. Gdy zobaczyła się w lustrze zaczęła krzyczeć i płakać

      Jako czwarta osoba wygrał milion. Ostatnie pytanie było dziecinnie proste