w

Włamała się do samochodu i ukradła 1,30 zł! Nie uwierzysz, jaka grozi jej kara!

29-latka włamała się do samochodu i ukradła z niego pieniądze. Do zdarzenia doszło w gminie Sadki, w województwie kujawsko-pomorskim. Kobieta najpierw wybiła szybę, a następnie ukradła z niego 1,30 zł. Kiedy policja ją zatrzymała, miała w organizmie 2 promile alkoholu.

Sponsorowane

Drogocenny łup

Policjanci z powiatu nakielskiego otrzymali zgłoszenie z jednej z wsi w gminie. Chudziło o włamanie się do zaparkowanego samochodu marki Opel. Funkcjonariuszom szybko udało się złapać winną tego poczynania. 29-latka skusiła się na kilka monet, które leżały wewnątrz auta, dlatego wybiła szybę. Ukradła uwaga uwaga, aż 1,30 zł. Dla porównania dodamy tylko, że nowa szyba samochodowa kosztuje około 600 zł.

Kobiecie grozi więzienie!

Informacji w tej sprawie przekazała Polska Agencja Prasowa, z którą rozmawiał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, podkomisarz Justyna Andrzejewska.

Sponsorowane
hanslegger / Getty Images

29-latka w obecności funkcjonariuszy zwróciła pokrzywdzonej skradzioną gotówkę, po czym została zatrzymana. Z racji tego, że miała ona w organizmie prawie 2 promile alkoholu, noc spędziła w policyjnym areszcie, a następnego dnia śledczy przedstawili jej zarzut za kradzież z włamaniem oraz zniszczenie szyby wartości 600 zł – zrelacjonowała policjantka.

Okazuje się, że za ten czyn kobiecie grozi nawet kara pozbawienia wolności.

Kobieta stanie przed sądem. Bez względu na wartość skradzionego mienia za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności – podkreśliła Andrzejewska.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   1,5-roczny Szymek zmarł w nagrzanym aucie w Szczecinie. Wykonano sekcję zwłok

   3-latek nie zważał na głośne krzyki i wpadł do rzeki. Dramatyczna akcja ratunkowa