w

Chciała zrobić sobie idealne zdjęcie. 32-latka spadła w przepaść!

Instagram

Ile jesteś w stanie poświęcić, dla idealnego zdjęcia? Okazuje się, że niektórzy bardzo dużo, nawet własne życie… Taki los spotkał Sofię Cheung. Kobieta zapragnęła pięknej fotografii na tle wodospadu. Jej nieprzemyślane zachowanie poskutkowało śmiercią.

Sponsorowane

Śmiertelne selfie

Wschodząca instagramerka zmarła podczas robienia zdjęcia. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Tsing Dai w parku przyrody Ha Pak Lai, gdzie znajduje się m. in. wodospad. W pewnym momencie, młodej kobiecie, która stała na mokrych kamieniach, poślizgnęła się noga i spadła około 5 metrów w dół.

Instagram

Przyjaciele natychmiast wezwali na miejsce pogotowie. Ale na pomoc było już za późno. Po przyjeździe ratownicy medyczni orzekli zgon 32-latki.

Sponsorowane

Instagram

Poświęciła się dla zdjęcia

Sofia uwielbiała podróżować. Uwielbiała, poznawać świat. Pociągały ją sporty wodne i woda. Co z resztą widać, przeglądając jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Niestety, poświęcenie dla idealnej fotografii zgubiło ją. Przypłaciła za nie życiem. Wymarzone selfie na tle wodospadu już nigdy nie pojawi się na jej profilu.

Instagram

Historia Sofii nie jest odosobniona. Wielu turystów spędzając błogie chwile na wakacjach, zapomina o bezpieczeństwie. Nagle puszczają im hamulce. Pamiętajcie, aby niezależnie od tego, gdzie jesteście, swoje zdrowie i życie zawsze stawiać na pierwszym miejscu. Bo co to za wakacje, z których nie wrócimy…

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

18 komentarze

  1. Nie wystarczyło zdjęcie jedzonka, kwiatuszków, albo jak jest w basenie przed hotelem z sokiem pomarańczowym. Może dostanie 4 lajki za fotkę na której widać jak spada w przepaść. Natural selekszyn to piękna sprawa.