w

15-latka zmarła tuż po zbliżeniu seksualnym z 26-latkiem

Twitter

Gabrielly Dickson z Sao Paulo umarła po zbliżeniu seksualnym z 26-letnim mężczyzną. Zagraniczne media rozpisują się, że 15-latka dostała zawału. Brazylijska policja prowadzi już w tej sprawie śledztwo.

Sponsorowane

Jak doszło do śmierci nastolatki?

W niedzielę Gabrielly miała uprawiać seks z 26-latkiem w jego samochodzie, kiedy zemdlała. Mężczyzna nie wiedząc co robić, zawiózł ją na pogotowie do szpitala w Cubatão w stanie Sao Paulo. Lekarze stwierdzili zatrzymanie krążenia. O godzinie 1:20 w nocy 15-latkę uznano za zmarłą.

W sprawie śmierci nastolatki toczy się śledztwo

Kochanka 15-latki nie oskarżono o przestępstwo seksualne. W Brazylii dolna granica wieku, w którym można współżyć za obopólną zgodą wynosi 14 lat.

Sponsorowane

26-latek zeznał funkcjonariuszom, że w trakcie stosunku dziewczyna zbladła, a jej ręce wykrzywiły się do tyłu.

Twitter

W drogach rodnych nastolatki znaleziono krew. Pojawiło się podejrzenie, że dziewczyna padła ofiarą przemocy. Do szpitala przybyła nawet żandarmeria wojskowa. Jednak pielęgniarki wykluczyły oznaki agresji fizycznej. Oficjalna przyczyna zgonu młodej dziewczyny ma zostać podana w poniedziałek

Poproszono o badania kryminalistyczne, a sprawa została zarejestrowana jako podejrzana śmierć przez komisariat policji w Cubatão – czytamy w oświadczeniu ministerstwa miasta

Życie osobiste nastolatki

Lokalne media donoszą, że rodzina nie wiedziała o związku 15-latki ze starszym o ponad 10 lat mężczyzną. Na profilu Gabrielly na Facebooku pod zdjęciem, które zaktualizowała zaledwie miesiąc temu, pojawiła się cała masa kondolencji ze strony znajomych.

Spoczywaj w pokoju księżniczko i życz siły bliskim, Gaby

Moje kondolencje dla bliskich przyjaciół. Niech Bóg pocieszy rodzinę, która straciła tego anioła

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Są wyniki sekcji zwłok 19-letniej Basi, która zginęła pod kołami autobusu

   Świadczenie 1000 plus tylko dla małżeństw. Rodzice bez ślubu dostaną mniej?