w

14-letni Patryk umarł w szkole! Nagle zasłabł i stracił przytomność

Do tragicznego zdarzenia doszło 27 września 2022 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w miejscowości Gniewoszów. Śmierć 14-latka w szkole wstrząsnęła całą Polską. Patryk chodził do ósmej klasy. We wtorek poczuł się wyjątkowo źle, do tego stopnia, że na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Przy placówce wylądował śmigłowiec LPR. Chłopiec był reanimowany, ale mimo to zmarł.

Sponsorowane

Śmierć 14-latka w szkole

Ten dramatyczny dzień zapamietają zarówno bliscy 14-latka, jak i koledzy i koleżanki ze szkoły. We wtorek Patryk zaczął się źle czuć. jego stan pogarszał się z minuty na minutę, w końcu doszło do utraty przytomności. Było źle do tego stopnia, że na boisku wylądował śmigłowiec ochotniczego pogotowia ratunkowego. Ratownicy za wszelką cenę starali się uratować ósmoklasistę. Niestety, mimo podjętej reanimacji 14-latek zmarł. Co było przyczyną?

We wtorek na miejscu byli policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, technik kryminalistyki. Czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora, który też był na miejscu. Zarządzona została sekcja zwłok, jej wyniki pomogą odpowiedzieć na pytanie co było przyczyną śmierci chłopca — poinformowała cytowana przez Gazetę Pomorską podkomisarz Ilona Tarczyńska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach.

Facebook
Sponsorowane

Ta historia poruszyła lokalną społeczność

W małych miejscowościach jak Gniewoszów, takie historie jak tak roznoszą się bardzo szybko. Lokalna społeczność jest zdruzgotana śmiercią nastolatka. Koledzy i koleżanki jeszcze we wtorek mijali go na szkolny korytarzu, chwilę później chłopak odszedł. 27 września szkoła odwołała wszystkie zajęcia pozalekcyjne, by umożliwić policji prowadzenie działań na terenie placówki. Kolejnego dnia na oficjalnej stronie szkoły pojawiła się następująca informacja.

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że 27.09. 2022 r. zmarł uczeń kl. VIII b Patryk B. Jesteśmy bardzo poruszeni i wstrząśnięci tą tragedią, która spotkała rodzinę i całą naszą społeczność. Zapamiętamy Patryka jako uśmiechniętego, pogodnego chłopca. Łączymy się w bólu z rodziną, wyrażając najgłębsze wyrazy współczucia.

Czekamy aż sekcja zwłok wykaże, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 14-latka. Patryk poza szkołą lubił czynić dobro. Był członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Składały szczere kondolencje i wyrazy smutku rodzinie nastolatka.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Poruszające sceny na pogrzebie Franciszka Pieczki. Pojawił się sam prezydent

    Będzie nowy podatek. Rząd nie ma dla nas litości. Kto zapłaci i ile?