w

Policja poszukuje piękną 25-latkę listem gończym. Nie do wiary, czego się dopuściła

Materiał Policyjny

Policja z Marek w województwie mazowieckim opublikowała we wtorek na stronie policji zarówno zdjęcie, jak i dane kobiety, za którą wydano list gończy. Poszukiwana to 25-letnia Sandra Szlezingier. Patrząc na zdjęcie zdaje się być niepozorną, atrakcyjną kobietą, jednak nic bardziej mylnego. Funkcjonariusze proszą o pomoc, w namierzeniu przestępczyni.

Sponsorowane

Poszukiwana 25-letnia Sandra Szlezingier

To Prokuratura Rejonowa w Wołominie wydała za 25-latką list gończy. Po zatrzymaniu ma trafić do aresztu na okres trzech miesięcy. Następnie stanie przed sądem i to tam zapadnie decyzja o jej dalszym losie. Niewinnie wyglądająca brunetka złamała prawo? Tak, nie daj się zwieść jej urokowi. Młoda kobieta popełniła bowiem aż dwa bardzo poważne przestępstwa. Mowa o Art. 207 kodeksu karnego brzmiącym następująco:

“Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8” oraz Art. 157 kk – “Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

Materiał Policyjny
Sponsorowane

Z rysopisu podanego przez funkcjonariuszy wynika, że 25-latka ma 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, długie włosy oraz piwne oczy.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na jej temat, czy wiesz, gdzie aktualnie może przebywać, zadzwoń na numer alarmowy 112, 997 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Markach pod numer 47 72 47 761 lub przesłanie informacji na adres mailowy: [email protected]

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

12 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Wszyscy myśleli, że Marcelina wypadła z balkonu w Turcji. Badanie ujawniło prawdę

    Doda chciała popełnić samobójstwo. Napisała nawet list pożegnalny