w

Wesele zamieniło się w horror. W rozbawiony tłum gości uderzył piorun

Najszczęśliwszy dzień w życiu pary młodej, dzień ich ślubu, zamienił się w prawdziwy horror. W zebranych gości weselnych uderzył piorun. Niestety, ale w wyniku wyładowania atmosferycznego w Bangladeszu, zginęło aż 17 osób, a kilkanaście, w tym pan młody, zostało rannych,

Sponsorowane

Do tych tragicznych zdarzeń doszło w minioną środę, 4 sierpnia, w miejscowości Shibanj położonej nad rzeką Karotoya, w północno-zachodniej części Bangladeszu. Pan młody wraz z gośćmi płynęli łodzią. Gdy dobili do brzegu, szli w kierunku domu panny młodej. To wtedy doszło do nieszczęścia. W grupę uderzyło kilka piorunów.

View post on imgur.com

Szokujący bilans

W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia zginęło aż 17 osób. Kilkanaście zostało rannych. Jeden z najszczęśliwszych dni w życiu pary młodej zamienił się w rodzinną tragedię.

Sponsorowane

Mamy wiadomości o 17 osobach, które zmarły i wielu innych, którzy trafili do szpitala – przekazał Farid Hossain, przedstawiciel lokalnej policji. Oficjalne informacje mówią o 14 poszkodowanych. Wśród rannych jest pan młody

Burze to potężny żywioł

W wyniku burz w Azji Południowej, każdego roku giną setki osób. Co więcej, cztery lata temu władze Bangladeszu określiły nawet pioruny mianem katastrofy naturalnej po tym, jak ponad 200 osób zginęło z ich powodu w przeciągu zaledwie jednego miesiąca.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Drastyczne zdjęcie zwłok 19-letniej Basi. “Trzepią policjantom telefony”

   Co stało się z kontem na Facebooku tragicznie zmarłej Basi?!