w

Coś ruszało się w ziemi… Ten widok aż zmroził krew w żyłach przechodniowi

Ten widok sprawia, że serce pęka na pół. Do zdarzenia doszło w Poznaniu, na osiedlu Franowo. Przypadkowa osoba natrafiła na zakopanego żywcem w dole psa. Zwierzę ledwo żyło, ale jego wola przetrwania była na tyle duża, że wyszło na powierzchnię. Dzięki temu czworonóg został zauważony. Niestety, Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt przekazał, że zwierzęcia nie udało się uratować.

Sponsorowane

Pies zakopany żywcem

Portal epoznan przekazał, że pies został zakopany żywcem w worku. Nikt nie wie, jak dużo czasu spędził pod ziemią. Po odnalezieniu przetransportowano go do najbliższej kliniki weterynaryjnej. Niestety, na pomoc było już za późno.

Facebook

Jaki zwyrodnialec dopuszcza się takiego czyny, by zakopać żywcem psa? Weterynarz, który zajmował się psem musiał podjąć trudną decyzję. Widząc, w jakim zwierzę jest stanie zadecydował o uśpieniu go. Policja prosi o pomoc każdą osobę, która będzie w stanie pomóc w odnalezieniu sprawcy cierpienia czworonoga.

Sponsorowane

Jeśli wiesz cokolwiek na ten temat tej sprawy skontaktuj się z policją pod numerem tel. 47 771 23 11/12.

Facebook

Właściciela poszukuje również Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt, który jest zszokowany brutalnością zdarzenia. “Znajdźmy Go!! Tego, kto to zrobił!!” – napisano w poście umieszczonym na Facebooku.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Kolejny atak Putina zaledwie 15 km od granicy z Polską. Generał ostrzega

    Matka zrzuciła z balkonu dwie małe córeczki. Chwile potem sama skoczyła