w

Ksiądz uprawiał seks na ołtarzu z dwiema kobietami. Wszystko nagrywał kamerą

O tej historii słyszał chyba cały świat. To jeden z najgłośniejszych skandali w kościele katolickim w ciągu ostatnich lat. Ksiądz uprawiał seks na ołtarzu wraz z dwiema dominami, a co gorsza, wszystko nagrywał. Dopiero po dwóch latach doszło do przełomu w tej sprawie. Duchowny w końcu przyznał się do winy. Właśnie zapadł wyrok.

Sponsorowane

Seksafera sięga dnia 30 września 2020 roku. To wtedy w kościele Św. Piotra i Pawła w Pearl River w Luizjanie doszło do gorszącego incydentu z udziałem księdza. 37-letni Travis Clark bez żadnego skrępowania, zabawiał się na ołtarzu wraz z dwiema zawodowymi dominami. Świadkiem całej tej sytuacji okazał się przechodzeń, którego zainteresowała zapalone w świątyni światło.

Ksiądz uprawiał seks na ołtarzu

Przechodzeń podszedł do kościoła i zajrzał do środka przez okno. Stał jak osłupiały, kiedy dostrzegł półnagiego duchownego w towarzystwie dwóch kobiet ubranych w gorsety, a do tego na wysokich obcasach. Cała trójka uprawiała seks na ołtarzu. Kochankowie w dodatku nagrywali swoje poczynania. Na miejscu znaleziono zabawki erotyczne, kamery i specjalistyczne oświetlenie. Być może wideo przedstawiające seks na ołtarzu był nagrywany w celach zarobkowych.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

10 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Kupił małą butelkę coli w strefie kibica na Mundialu. Co za cena?!

    Poszedł do polskiej knajpy w Katarze. Tyle kosztował go talerz pierogów