w

Na środku morza znaleziono 3-letnie dziecko. Dryfowało samotnie na dmuchanym jednorożcu

Brzmi jak jakiś dziwny sen, jednak do tego zdarzenia doszło naprawdę! Jednorożec został zaobserwowany z promu, który przepływał nieopodal. Gdy pasażerowie zauważyli na nim dziecko – zdębieli. Jakim cudem do tego doszło?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

22 sierpnia, malownicza cieśnina Rio-Andirio w Zatoce Korynckiej w Grecji a na środku – jednorożec. Właśnie taki widok mieli pasażerowie promu Salaminomachos w zeszłą sobotę. Na początku wydawało się, że morze zabrało jednorożca komuś z plaży, jednak po chwili okazało się, że na “pokładzie” jest dziecko! To totalnie zmroziło krew w żyłach pasażerów.

Natychmiast wszczęto alarm, a załoga promu przystąpiła do akcji ratunkowej. Całe zdarzenie zarejestrował w nagraniu wideo jeden z pasażerów.

Cała i zdrowa dziewczynka została zabrana na pokład a później na brzeg.

Jak do tego doszło?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Gazeta „Ethnos” donosi, że dziewczynkę podczas zabawy przy plaży prawdopodobnie porwał prąd morski. W ten sposób dziecko oddaliło się od opiekunów. Nie wiadomo jednak kiedy rodzice dziecka zorientowali się, że dziecko zniknęło im z horyzontu. Jedno jest pewne – takie sprawy rozwiązuje policja i prawdopodobnie nie obejdzie się bez zarzutów.

Ciężko wyobrazić sobie zakończenie tej sytuacji, gdyby nie przepływał tamtędy prom…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

2 komentarzy

  1. To tylko tu taki przekaz. Na zagranicznych mediach i w TVP mowa była o tym iż prąd morski porwał ją, a rodzice zaalarmowali kapitanat portu. Ten zaś skontaktował sie z kapitanem przepływającej jednostki i poprosił o udzielenie pomocy dziewczynce. W dodatku to nie pierwsza taka historia w tym miejscu, bo juz raz zasnął ktos na dmuchanym materacu i wypłynął na szerokie morze 😀 https://actualidad.rt.com/actualidad/364275-video-tripulacion-ferry-rescata-nina?fbclid=IwAR1SeKDtATzvyNO4LPCUbo7yii5wE7qQcAoCL-Wy2M55Wh92GWTjaynQ0g8

  2. Masakra powinni ponieść konsekwencje no jak można nie zauważyć że dziecka nie ma chyba że to jakaś patologiczna rodzina nie interesująca się to wtedy jest taka możliwość.Brawa dla ratujących dziecko i szok że w ogóle dziecko nie zeszło z tego pontonu :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

    Cud w szpitalu. Dziecko urodzone przez kobietę, która sama nie oddycha od marca

    “Fałszywa pandemia”. Pojawił się pierwszy taki billboard w Polsce