w

Wjechał w pieszego przechodzącego przez pasy. Ciągnął jego ciało przez kilka metrów

W Aleksandrowie Kujawskim doszło do śmiertelnego wypadku. Policja opublikowała wizerunek i rysopis Krystiana Markowskiego. Mężczyzna śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych człowieka i uciekł z miejsca zdarzenia. Miało to miejsce w sierpniu. Niestety, od tego czasu 36-latek pozostaje nieuchwytny.

Sponsorowane

Policja prosi o pomoc

Poszukiwania Krystiana Markowskiego trwają już prawie miesiąc. Od tego czasu policji nie udało się schwytać mężczyzny. Dlatego opublikowano jego wizerunek, a także dane. 36-latek jest krępej budowy. Ma około 164 cm wzrostu, waży jakieś 87 kg. Twarz owalna, oczy ciemne, śniada cera, czoło wysokie z zakolami, włosy czarne krótkie.

Jeśli jesteś w posiadaniu jakichkolwiek informacji, gdzie może przebywać sprawca wypadku, zgłoś się pod któryś z następujących numerów telefonów. Alarmowym 112 lub Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim 47 753 62 00.

Jak doszło do wypadku?

Sponsorowane

Śmiertelny wypadek miał miejsce 25 sierpnia, wieczorem, przy ul. Chopina w Aleksandrowie Kujawskim. Jadący autem marki BMW z dużą prędkością kierowca, w czasie wyprzedzania motoroweru potrącił śmiertelnie 49-latka przechodzącego przez pasy. Portal naszemiasto.pl, przekazał, że pieszy był przez kilka metrów “ciągnięty przez auto”, przeleciał przez pojazd i uderzył w kolejny, zaparkowany samochód. Kierowca BMW uciekł, a samochód porzucił na przedmieściach miejscowości.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Niecodzienne zjawisko na niebie nad Wielkopolską. “Wygląda jak ręka Boga!”

   Agresor z BMW wysiadł na środku drogi z pojazdu. Tej reakcji się nie spodziewał