w

Zostawiła w autobusie torebkę. Już po chwili sprawą zainteresowała się policja

Zdażyło Ci się kiedyś zgubić coś lub zostawić? Myślę, że taka sytuacja spotkała niejednokrotnie każdego z nas. Najgorzej, jeśli tyczy się to wartościowego lub sentymentalnego przedmiotu.

Sponsorowane

Kradzież w biały dzień

Podobna sytuacja miała miejsce w Olsztynie. Jedna z pasażerek przez przypadek zostawiła na siedzeniu autobusu torebkę, w której znajdowały się dokumenty, telefon, czy gotówka. Wysiadając z pojazdu nie dostrzegła, że nie ma przy sobie torby. A tym, co wydarzyło się dosłownie chwilę później, zainteresowała się policja.

Wikipedia

Dlaczego? Ponieważ inna kobieta wysiadając z autobusu przywłaszczyła sobie pozostawioną torebkę. Olsztyńska policja poinformowała, że w środku znajdowała się gotówka, dokumenty i telefon komórkowy. Łączną wartość określono na ponad 1600 złotych.

Sponsorowane

Apel policji

Sytuacja miała miejsce dwa miesiące temu, jakoś na początku czerwca. Funkcjonariusze, gdy tylko otrzymali zgłoszenie, natychmiast zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Film dopiero teraz trafił do sieci.

Policjanci proszą o pomoc! Pasażerka widoczna na wideo przywłaszczyła sobie mienie innej osoby. Jeśli jesteś w stanie ją zidentyfikować zadzwoń pod numer tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub napisz na skrzynkę mailową: [email protected] Każda pomoc jest na wagę złota.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Julia Wróblewska zalana łzami. W nocy doszło do śmierci w jej domu

   Para młoda zginęła w drodze na salę weselną. Miał być ślub, będzie pogrzeb