w

15-latkowi wystawał z członka kabel USB. Lekarze oniemieli na ten widok

Młodzież lubi próbować różnych nowych rzeczy, ale przypadek tego 15-latka obiegł już media na całym świecie. Jego eksperyment mógł poskutkować nawet śmiercią. Całe szczęście, gdy trafił do szpitala przyznał się lekarzowi, do czego użył kabla USB.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Próbował zmierzyć swojego członka

Młody Brytyjczyk usiłował zmierzyć długość swojego członka za pomocą kabla USB. Jednak ten utknął w jego cewce moczowej. Kiedy chłopak zaczął sikać krwią i towarzyszył temu ból. poprosił mamę, by zabrała go do lekarza.

Medycy z University College Hospital w Londynie okryli przyczynę. Z członka 15-latka wystawał kabel USB. Gdy matka nastolatka wyszła z gabinetu, ten przyznał się lekarzowi, że chciał tylko zaspokoić swoją ciekawość seksualną i włożył kabel, “aby zmierzyć długość swojego penisa”.

Operacja

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Wykonano zdjęcie rentgenem. Okazało się, że przypadek jest poważny. Odbył się zabieg, w czasie którego chirurg wyciągnął przewód z ciała chłopaka. Specjalista naciął jeden z mięśni w okolicach spojenia łonowego i w ten sposób dostał się do supła, który uniemożliwiał wyciągnięcie kabla.

Po dwóch tygodniach 15-latek przyjechał do szpitala na wizytę kontrolną. Na szczęście badania nie wykazały żadnych trwałych uszkodzeń. Lekarze zalecili jednak stałą obserwację.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Ojciec namiętnie całuje 11-letnią córkę. “Powierzyłam mu swoje dziewictwo”

      Nie powinieneś nosić majtek na co dzień. Tylko w tych wyjątkowych sytuacjach