w

Kabaret Neo-Nówka zaskakuje na festiwalu Owsiaka. “Możecie opi**dolić Jarka”

Kabaret Neo-Nówka tym razem na festiwalu Pol’and’Rock. Grupa ta jest na ustach wszystkich, po występie na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie. Ich występ na temat panującej obecnie władzy, wyborcach PiS i widzów TVP zszokował, ale w większości pozytywnie tych, co mięli przyjemność go oglądać. Tym razem grupa pojawiła się w Czaplinku, a podczas rozmowy w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, znów zabłysnęła ciętym żartem.

Sponsorowane

Kabaret Neo-Nówka na Pol’and’Rock

W skład grupy kabareciarzy wchodzi Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Ich występ na tegorocznym festiwalu przyciągnął tłumy. Niektórzy nie zmieścili się do środka, ale zgromadzili się na zewnątrz namiotu, przed telebimami. Dziennikarze serwisu Onet poprosili o opinie uczestników festiwalu, a zarazem widzów występów Neo-Nówki.

“Nastały takie czasy, gdy dla części Polaków takie żarty nie są śmieszne. Ale też nie potrafią zrozumieć, że to nasza Polska w krzywym zwierciadle. Trzeba też przyznać, że to taki śmiech przez łzy”.

“Kabarety zawsze się śmiały z Polski i Polaków. Przez tyle lat Polacy rozumieli te żarty. Rozumieli je też politycy i sami z siebie potrafili się też śmiać”.

“Było tu powiedziane dużo rzeczy, z którymi się zgadzam. Aspekty społeczne zostały poruszone w tych skeczach w taki sposób, że -mam wrażenie- odpowiednio została odzwierciedlona rzeczywistość, która nas otacza. Że mówione to było nie tylko przez członków kabaretu, ale właściwie też przez nas. Czułam, jakby mówili moim głosem. Czułam się przez nich dobrze reprezentowana”.

Kolejny ostry występ Kabaretu Neo-Nówki

Sponsorowane

Kabareciarze opowiedzieli o tym, skąd wziął się pomysł na występ. Nawiązali też do batonów, których nazwa pada w ich widowisku “Wigilia 2022” artyści śmieją się w nim, że niedługo zamiast batonów “Grześki” zobaczymy na półkach “Jarki”.

“Rzeczywiście pojawiły się batony “Jarki” i to był dla nas taki odpał, że mogliśmy zrobić to z firmą, która je produkuje, więc “Jarki” są w sklepach dostępne. Wiem, że to jest reklama, ale korzystamy z tego teraz. Każdy może sobie nabyć” — tłumaczył Roman Żurek

“Możecie sobie pójść do sklepu i z czystym sumieniem opi**dolić Jarka” — dodał Radosław Bielecki.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Wstrząsająca relacja brata porwanej 14-latki. Jako pierwszy widział ją w szpitalu

   Tłum ludzi na otwarciu sklepu rzucił się na olej. Cena naprawdę powala