w

Siostra Jacka Kramka ujawniła przyczynę jego śmierci. Podała też datę pogrzebu

Śmierć Jacka Kramka, który miał zaledwie 32 lata zaskoczyła nie tylko jego bliskich. Internauci zastanawiają się, co było przyczyną śmierci młodego trenera personalnego. Wydawało się, że jest w świetnej formie. Tego, że dbał o swoje ciało nie można było mu odmówić. Teraz już wiadomo. Mężczyzna doznał udaru mózgu. Siostra zmarłego udzieliła obszerniejszych informacji.

Sponsorowane

Śmierć znanego trenera personalnego

Jacek Kramek odszedł 19 lipca. Jego niespodziewana śmierć była olbrzymim zaskoczeniem nie tylko dla rodziny, ale też podopiecznych. Był młody, zdrowy, na nic się nie skarżył. O śmierci dowiedzieliśmy się między innymi z jego profilu na Instagramie.

Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33 ki możemy zwojować świat, trzymając się razem… Cieszę się, że przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy – taki wpis pojawił się na Instagramie

Instagram
Sponsorowane

Przyczyna śmierci

32-letni trener personalny współpracował z kilkoma znanymi osobami z show-biznesu. Dbał o figurę Katarzyny Cichopek, Anny Skury czy Mai Bohosiewicz. Trenował razem z Akopem Szostakiem, Kasią Dziurską czy Anną Lewandowską. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła podopiecznymi.

Wszyscy zastanawiali się, co było przyczyną śmierci młodego, wysportowanego mężczyzny. Nie została ona od razu podana do publicznej wiadomości. Nieoficjalnie mówiło się o udarze mózgu. Jednak w sieci pojawiała się masa sprzecznych informacji. Siostra Jacka zabrała głos w sprawie. We wpisie, który opublikowała w mediach społecznościowych zdementowała plotki:

Jak pewnie część z Was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem – napisała Marianna Kramek

Instagram

Informacja o pogrzebie

Siostra zmarłego trenera personalnego podała też szczegółowe informacje dotyczące pogrzebu. Ceremonia ma odbyć się 26 lipca, o godzinie 11:30, w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Północnym przy ul. Wóycickiego w Warszawie. Następnie mężczyzna zostanie pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie przy ul. Cienistej 20, w gminie Łomianki.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz. 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul. Wóycickiego (cmentarz północny- brama główna przy dzwonnicy). Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie (Łomianki) przy ul. Cienistej 20. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami – to informacja przekazana przez siostrę zmarłego

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Na grobie Pawła Królikowskiego w końcu stanął pomnik! “Ale pięknie to wygląda!”

   Własny mąż poderżnął jej gardło. Po wszystkim 37-latek rzucił się pod pociąg