w

Na grobie Pawła Królikowskiego w końcu stanął pomnik! “Ale pięknie to wygląda!”

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Po ponad roku i czterech miesiącach na grobie znanego aktora w końcu postawiono pomnik. Ta wiadomość bardzo ucieszyła fanów.

Sponsorowane

Śmierć Pawła Królikowskiego

Aktor zmarł w wieku 58 lat, na początku ubiegłego roku. W ostatnich latach życia zmagał się z chorobą, jaką był guz mózgu. Mimo leczenia, nie udało się uratować jego życia. Pogrzeb Królikowskiego odbył się 5 marca w Warszawie. Jego ciało spoczęło na Powązkach. W miejsce ostatniego pochówku odprowadziły go tłumy.

W rocznicę śmierci, to jest 27 lutego, wszystkie portale internetowe rozpisywały się na temat tragicznego stanu grobu Pawła. Wiele osób było zaniepokojonych, że mimo upływu czasu nie postawiono na nim jeszcze pomnika. Symboliczny krzyż z wyschniętymi kwiatami kontrastował z monumentalnymi mogiłami Emila Karewicza, czy Jerzego Gruzy.

Twitter
Sponsorowane

Dlaczego przez tyle czasu nie postawiono pomnika?

Warto zwrócić uwagę, że brak pomnika nie był efektem zapomnienia o znanym aktorze. Rodzina i bliscy często odwiedzali grób, zapalając znicze i przynosząc świeże kwiaty. Paweł Królikowski zmarł niedługo przed rozpętaniem w Polsce epidemii koronawirusa. Niespodziewanie duża liczba zgonów, do tego ograniczenia w dostawach surowców i surowe zasady reżimu sanitarnego, miały wpływ na wiele branż. W tym na długi czas oczekiwania na pomnik.

Twitter

Grób Pawła Królikowskiego

No i wreszcie doczekaliśmy się. Na grobie znanego aktora w lipcu 2021 roku stanął piękny pomnik. Zdjęcia mogiły zamieścił jeden z internautów w grupie “Ranczawka” na Facebooku. Grupa ta skupia fanów serialu “Ranczo”, w którym to Królikowski grał jedną z głównych ról.

Na jasnej, pionowej płycie pomnika widnieje imitacja pęknięcia, która tworzy krzyż. Tuż obok umieszczono cytat “Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech” oraz podpis aktora.

Sponsorowane
Facebook

Fani aktora w miły sposób komentują pojawienie się pomnika. Wśród wielu pojawia się refleksja, a nawet niedowierzanie, że Pawła nie ma już wśród nas. Wspominane są też słowa aktora z serialu “Ranczo”.

Na miłość nigdy nie jest za późno, ale za to na samotność zawsze za wcześnie – ktoś przypomniał słowa Kusego

Nadal do mnie nie trafia, że on już nie żyje… – zaznaczył inny komentujący

Piękny pomnik

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zbiorowy gwałt na 21-latce. Sprawcy najpierw odurzyli ją narkotykiem

   Siostra Jacka Kramka ujawniła przyczynę jego śmierci. Podała też datę pogrzebu