w , ,

Edyta Górniak przestrzega przed wodą w butelkach. “Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności”

Edyta Górniak to znana polska piosenkarka, kompozytorka, producentka i osobowość telewizyjna. Chociaż 49-latka posiada niezwykły talent, od pewnego czasu więcej się mówi o jej poglądach, niż o muzycznych dokonaniach. Teraz artystka wzięła sobie na celownik…butelkowaną wodę! Jej zdaniem to tylko substytut prawdziwej wody, która występuje jedynie na wolności. 

Sponsorowane
Edyta Górniak
Edyta Górniak / Wikimedia

Osobliwe poglądy Edyty Górniak

O Edycie Górniak było szczególnie głośno, gdy podczas pandemii koronawirusa ogłaszała, że w szpitalach leżą nie chorzy, lecz statyści i że jest przeciwna szczepieniom. Piosenkarka, która nie lubi łykać żadnych tabletek, w obawie, by nie zmieniły jej osobowości, ostatnio zasłynęła też stwierdzeniami, że wśród nas żyją kosmici. “Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę” – mówiła publicznie na “XIX Zlocie Wolnych Ludzi – Harmonia Kosmosu 2022” w Torzymiu. Teraz artystka zajęła się też butelkowaną wodą. Jej zdaniem to substancja “złudnie podobna charakterem do wody”.

Edyta Górniak o butelkowanej wodzie

Sponsorowane

“Woda – jedna z dwóch obok Krwi, Świętych substancji, których nigdy nie zdoła zastąpić żaden syntetyk i żadna technologia. Jest podstawowym pokarmem wszystkich istnień organicznych. Jest uzdrowieniem, oczyszczeniem, pożywieniem, rozpuszczeniem i pamięcią historii Ziemi. Występuje pod wieloma postaciami. Wszystkie doskonałe. (Niestety dla ludzi) Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody” – uważa Edyta Górniak.

Jej zdaniem woda w butelce zgnije, jednak można ją ożywić “intencją Miłości i Wdzięczności”. By jednak zmienić jej strukturę, trzeba znać “właściwy kod jej częstotliwości”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Afera w Białymstoku. Ksiądz prowadził mszę świętą pod wpływem alkoholu

   Są zdjęcia ze środka autokaru pielgrzymów z wypadku w Chorwacji. Przerażają