w

Harry zaproponował swój pomysł królowi Karolowi. Camilla aż wypluła herbatę!

O konflikcie w rodzinie królewskiej między Harrym, Williamem i królem Karolem III wie cały świat. Kilka miesięcy temu mąż Meghan usiłował go jakoś załagodzić, proponując skorzystanie z pomocy mediatora. Jednak nie spotkało się to z pozytywnym odbiorem. Najbardziej zaskakuje reakcja księżnej Camilli.

Sponsorowane

Rodzina królewska rządzi się swoimi prawami. O wielu istotnych rzeczach świat nie usłyszał i prawdopodobnie nigdy nie usłyszy, bowiem jej członkowie muszą przestrzegać ściśle określonych zasad. O wielu kwestiach nie wolno mówić publicznie. Ciekawą tematykę poruszyła w swojej książce “The Palace Papers”, Tina Brown. Opowiedziała nieco o zakulisowym życiu rodziny królewskiej, o awanturach czy konfliktach. Jak chociażby o tym, że Harry rzucił się z pięściami na swojego ojca. Jednak aktualnie, royalsami może wstrząsnąć książka Katie Nicholas “Queen Elizabeth’s Legacy and the Future of the Crown”. Można w niej przeczytać chociażby o tajnym spotkaniu księcia Harry’ego z ojcem, które odbyło się kilka miesięcy temu.

Twitter

Pomysł Harry’ego i reakcja Camilli

Konflikt pomiędzy ojcem – Karolem, a synem – Harrym rozpoczął się ponad dwa lata temu. Całą sytuację zaogniła jeszcze Meghan, która wraz z mężem wystąpiła w programie Oprah Winfrey, udzielając bardzo szczerego wywiadu. Na jaw wyszło, że jeden z członków rodziny królewskiej dopuścił się rasistowskiej uwagi względem Archiego. Podobno miało chodzić o najstarszego syna królowej Elżbiety II. Teraz wiemy, że kilka miesięcy temu doszło do spotkania Meghan i Harry’ego wraz z Karolem i jego żoną. To właśnie tam Książę Sussexu zaproponował rozwiązanie konfliktu przy pomocy mediatora.

Sponsorowane

Twitter

Harry miał dobre intencje i powiedział, że chce oczyścić powietrze. Właściwie zasugerował, aby skorzystali z mediatora, który spróbowałby rozwiązać problem, co sprawiło, że Karol był nieco zdezorientowany, a Camilla wypluła herbatę – miała powiedzieć osoba z otoczenia royalsów.

Twitter

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

44 komentarzy

  1. Sory mają tak zwany protokoły tylko że to sam królcio skaka z kwiatka na kwiatek zamiast być ludźmi są jak większość porośniętych w abicjach bogaczy noszących się wysoko choć upadli już tak nisko że niżej się nieda księżna Diana była by godna nastepstwa i spadku po Królowej bo jej syn to jeden wielki skandal delikatnie mówiąc i za co mają go kochać synowie za to że zniszczył ich matkę

  2. Ta wiedzma chce pozbyc Dzieci wszystkiego co ich I oddac swojemu Bekartowi Harry i Wiliams nie wierzcie jej to przez ta wiedzme mamy nie ma obok was ale tak jest i widzi wszystko i chroni was przed zlem