w

2-letnie bliźniaki wypadły przez okno z 10. piętra. Nie do wiary, czym zajęta była matka

Dwuletnie bliźniaki zmarły w tragicznych okolicznościach, wypadły z 10. piętra… Do zdarzenia doszło w Rumunii, w Ploeszti, jeszcze w sierpniu. Jednak dopiero teraz na jaw wychodzą nowe fakty w tej strasznej sprawie. Dzieci znajdowały się pod opieką matki. Ale ta w czasie zdarzenia zajęta była nagrywaniem relacji live. Kobieta obarcza winą za to, co się stało swoją przyjaciółkę.

Sponsorowane
Facebook

Wypadli z okna

Moise Cristian Petrice i jego siostra bliźniaczka Beatrice-Erica Petrice mieli dopiero 2-latka. 11 sierpnia na jednym z osiedli w Rumunii rozegrał się dramat. Bliźniaki wypadły z okna na 10. piętrze. Mimo, że od zdarzenia minął już miesiąc, codziennie na jaw wychodzą coraz to nowsze informacje odnośnie feralnego wieczoru.

Facebook

Sponsorowane

Sytuacja w domu

Poza bliźniakami kobieta jest jeszcze matką 5-letniego chłopca. To owoc miłości z poprzedniego związku. Ale jak wyjawiają bliscy, dzieci Andrei niejednokrotnie chodziły głodne, podczas gdy ona woziła się drogimi samochodami. Kobieta miała zarabiać na życie prostytuując się. Podobnie jak jej koleżanka, Alina, która poznała Andreę, gdy ta szukała opiekunki dla dzieci. Kobiety zaprzyjaźniły się i razem zamieszkały. Alina miała pomagać w opiece nad maluchami.

Facebook

Dzień tragicznego wypadku

11 sierpnia Andrea nagrywała w pokoju w mieszkaniu live. W tym czasie Alina miała przebywać w kuchni, do której zamknęła drzwi – przeszkadzała jej muzyka puszczana przez koleżankę. Muzyka dudniła tak głośno, że ani jednej ani drugiej nie zaniepokoiły syreny pogotowia ratunkowego i policji.

W drzwiach mieszkania pojawiła się policja. Zapytali, czy w domu przebywają jakieś dzieci. Oczom funkcjonariuszy ukazał się 5-latek. Wtedy wyznali powód wizyty. Andrea przestraszona powiedziała, że sprzątała w pokoju obok. Ale prawda szybko ujrzała światło dzienne.

Facebook

O śmierć swoich dzieci obwinia koleżankę

Sponsorowane

Kiedy do Andrei doszło, że bliźniaki nie żyją, miała wpaść w amok. Przetransportowano ją do szpitala, gdzie przebywała pod opieką psychiatry. W końcu wyszła. Odbył się pogrzeb dzieci. Matka nie omieszkała zamieścić w mediach społecznościowych relacji z ostatniego pożegnania i wizyty a cmentarzu. Jawnie obwiniała też Alinę o to, co się stało.

Bliscy Andrei stanęli po jej stronie. Uważają, że za śmierć bliźniąt odpowiada Alina. W mediach sugerowali nawet, że kobieta mogła celowo wypchnąć dzieci przez okno. Jednak takiej wersji wydarzeń przeczą relacje świadków. Okno w pokoju, w którym znajdowały się dzieci było otwarte na całą szerokość. Tuż przy parapecie stał stół, na który rodzeństwo musiało się wspiąć. Dwadzieścia sekund po upadku pierwszego dziecka, spadło drugie z bliźniąt.

Facebook

Andrea usłyszała już zarzut – nieumyślnego spowodowania śmierci przez niedopełnienie obowiązków. Nie trafiła jednak do aresztu. Ale policja odebrała jej starszego syna i przekazała pod opiekę dziadkom od strony ojca.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Przerażające słowa Dody w stronę Emila Stępnia. “Po prostu skoczę z okna”

   Te znaki zodiaku nigdy nie powinny brać ze sobą ślubu