w

Znana piosenkarka zatrzymana! 61-latka prowadziła pod wpływem alkoholu!

Redakcja Fakt poinformowała dzisiaj rano o niepokojącym zdarzeniu. Jeden z czytelników miał przekazać wiadomość, jakoby 1 września doszło w Warszawie do zatrzymania z udziałem znanej piosenkarki. Wieczorem policja zatrzymała kierowcę auta marki BMW. Serwis Fakt nieoficjalnie ustalił, że to Beata K. Miała prowadzić pod wpływem alkoholu!

Sponsorowane

Policja zareagowała

Do zdarzenia doszło 1 września, w środę, około godziny 20:05 na skrzyżowaniu ulic Batorego i Al. Niepodległości. Samochód miał przejechać na czerwonym świetle. Policja natychmiast zatrzymała kierowcę. Osoba obserwująca całe zajście z boku widziała, jak kierująca pojazdem jest poddana badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Początkowo stan trzeźwości sprawdzono za pomocą standardowego urządzenia. Następnie procedurę powtórzono na dodatkowym sprzęcie, który został dostarczony przez drugi radiowóz.

Zgodnie z relacją świadka, kierującą BMW zabrano na komendę policji. Natomiast po jej samochód zgłosił się znajomy i nim odjechał.

Twitter
Sponsorowane

Nieoficjalne przypuszczenia

Fakt nieoficjalnie dowiedział się, że zatrzymaną kobietą ma być znana polska piosenkarka, Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm. Gwiazda miała mieć we krwi aż 2 promile alkoholu. W dniu dzisiejszym ma zostać przesłuchana przez funkcjonariuszy. Zapewne usłyszy zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Za ten występek grozi kara do dwóch lat więzienia.

Rzecznik policji rozmawiał z Polską Agencją Prasową. Powiedział, że policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła auto pod wpływem alkoholu.

Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej – podkreślił podkomisarz

Twitter

Nieoficjalne informacje mówią o tym, że piosenkarka miała jechać od krawężnika do krawężnika, zygzakiem. Serwis Fakt skontaktował się nawet z Beatą Kozidrak. Jednak ta szybko się rozłączyła.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Dobowy rekord zakażeń czwartej fali koronawirusa w Polsce. Pękła granica!

   20-latka umieściła węgorza w prezerwatywie i zaczęła się nim masturbować