w

Anna Powierza znana z roli Czesi z serialu “Klan” nago! “Co za widok!”

Większość Polaków zapewne kojarzy Annę Powierza jako Czesię, z serialu Klan, emitowanego na TVP. Aktorka nie boi się pokazywać swojego ciała. Na koncie ma odważne sceny seksu w filmach. W ostatnim czasie na Instagramie pewna fotograf przypomniała dawne, nagie zdjęcie aktorki z Playboya.

Sponsorowane

Anna Powierza – kim jest?

Z informacji znalezionych w sieci wiemy, że Anna Powierza urodziła się 18 grudnia 1978 roku w Warszawie. To właśnie w stolicy Polski studiowała na Akademii Teologii Katolickiej na Wydziale Filozofii i Historii Sztuki.

W 2014 roku na świat przyszła jej córeczka, Helena. 43-latka nie zdradza zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo, że planowała ślub z reżyserem, Marcinem Ziębińskim, ale ich drogi się rozeszły. W czasie jednego z wywiadów wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. Nie zdradza personaliów mężczyzny.

Sponsorowane

W ubiegłym roku kobieta przyznała, że cierpi na depresję. Nie kryła, że była to jedna z najtrudniejszych rzeczy, która spotkała ją w życiu. Dlatego apeluje to wszystkich, którzy przez to przechodzą, aby nie bali się sięgnąć po pomoc specjalisty.

Anna Powierza gra w Klanie już od 1997 roku i to właśnie rola serialowej Czesi przyniosła jej największą sławę. Możecie kojarzyć ją również z takich produkcji filmowych jak: Spółka rodzinna, Panna z mokra głową i Klinika Samotnych serc. Poza tym występowała także w filmach: Dzień Świra, Na układy nie ma rady.

Anna Powierza nago

43-latka brała kiedyś udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Mimo że to wydanie gazety nie jest już dostępne w sprzedaży, zachowało się przynajmniej jedno zdjęcie. To Marlena Bielińska, uznana fotografka pochwaliła się fotografią na Instagramie. Artystka ma na swoim koncie sesje z takimi celebrytami jak chociażby Kate Winslet czy Adriana Lima.

Sponsorowane

Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie. Posypały się pod nim pozytywne komentarze.

Hmmmm piękne😍

Wooow🔥🔥

Nogi aż do samej ziemi. Świetny klimat

Piękny widok naprawdę.😍

Przepiękna!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Znaczące zmiany w polskim wojsku! MON przywraca zasadniczą służbę wojskową

   20-latek dopuszczał się na Ukrainie okropności. Wyciekły jego zdjęcia i dane