w

List gończy za 30-latką. Wygląda niepozornie, ale dopuściła się ohydnych czynów

Policja

Anita Szudrawska poszukiwana jest przez policję. Wydział kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Łomży wystawił gończy za 30-latką. Kobieta podejrzewana jest o sutenerstwo.

Sponsorowane

Czym jest sutenerstwo?

To nic innego jak czerpanie korzyści pieniężnych z uprawiania prostytucji nie przez nas samych, a przez inną osobę. Przeważnie czynność ta powiązana jest ze stręczycielstwem (nakłanianiem do prostytucji) i kuplerstwem (ułatwianiem uprawiania prostytucji). Często też ma związek z innymi przestępstwami, takimi jak handel ludźmi oraz stosowanie przemocy wobec prostytutek.

Jeśli chodzi o Polskę, sutenerstwo stanowi przestępstwo opisane w art. 204 Kodeksu karnego. Zagrożone jest karą od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności (lub karą do 10 lat, jeśli osoba prostytuująca się jest małoletnia).

Twitter
Sponsorowane

Anita Szudrawska podejrzana o sutenerstwo

Za 30-latką policja wystawiła już list gończy. Dorosła kobieta wygląda dość niepozornie, ale dopuściła się ohydnych czynów. Ma jasne włosy i około 161-165 cm wzrostu.

Sprawę prowadzi wydział kryminalny Miejskiej Policji w Łomży. Jeśli widziałeś podejrzaną lub potrafisz zlokalizować miejsce jej pobytu, pomóż. Możesz zadzwonić pod numer 48 85 670 23 05 lub napisać na emil: [email protected]

Policja

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Kompletnie nagi mężczyzna wszedł do sklepu. Nie do wiary, kto to jest

   Zajrzał do środka kanapki z McDonalds. To obrzydziło mu jedzenie