w

Dzieci moczą się w łóżko na myśl o 7-latku z klasy. Nie chcą chodzić do szkoły

Ma dopiero siedem lat, a boją się go rodzice i nauczyciel. W podstawówce w Goślinowie w województwie wielkopolskim, dzieci przeżywają prawdziwy horror.

Sponsorowane

Jak donosi portal moje-gniezno agresywny uczeń wdał się ostatnio w bójkę ze swoimi rówieśnikami. Ponieważ sytuacja była niezwykle groźna, nauczyciele wezwali policje i pogotowie ratunkowe. W rezultacie okazało się, że sprawca od dawna terroryzuje swoich kolegów i koleżanki w klasie.

W ubiegłym roku Pani dyrektor i pedagog trzymali Piotrka w odizolowaniu na terenie szkoły, na placu, żeby się wyciszył i uspokoił. Biegał, krzyczał, wyzywał, pluł, kopał, gryzł. To było nie do opisania. Twierdzili, że nie potrzebują pomocy, że on musi się uspokoić. Dzieci z klasy mają zakaz używania nożyczek na plastyce, bo Piotrek biegał z nożyczkami po klasie i wszyscy się go bali, łącznie z nauczycielką. Dyrektor twierdzi, że nie zabezpieczyła nagrań z monitoringu, na których widać jak Piotrek demoluje klasę czy korytarz. Tylko w tym roku, od początku września wrzucił kolegę do śmietnika w klasie, dusił dwóch chłopców i kopnął w brzuch kolejnego. Przeszkadza w trakcie lekcji, kładzie się na podłodze, śpiewa, krzyczy, wyzywa. Jest znacznie większej postury niż inne dzieci, więc ma nad nimi przewagę fizyczną – opowiada Pani Wioletta.

Pixabay

Ucznia boją się zarówno dzieci jak i rodzice

Sponsorowane

Sprawą zaniepokojeni są rodzice. Ci z obawy o bezpieczeństwo dzieci nie chcą puszczać ich do szkoły. Dzieci mają panicznie bać się 7-latka.

Dzieci, pierwszoklasiści moczą się w łóżko na samą myśl, że mają się spotkać w klasie z Piotrkiem (imię zmienione ze względu na dobro dziecka) – donoszą rodzice

Co więcej, opiekunowie twierdzą, że szkoła od dawna pozostaje obojętna na ich prośby. Mimo że uczeń straszy dzieci i kompletnie dezorganizuje pracę w klasie. Dyrekcja jak dotąd nie podjęła żadnych kroków. Jak czytamy na portalu moje-gniezno.pl:

Pani dyrektor długo tuszowała problemy związane z tym uczniem. Powtarzał on klasę zerową. Już wtedy były kłopoty, jednak teraz dochodzi do sytuacji, gdzie w szkole nauczyciele nie mogą zapanować nad pierwszoklasistą, który nie tylko bije innych, ale także demoluje klasę

Flickr

Zdesperowani rodzice postanowili skierować sprawę do sądu. Jednocześnie zapowiedzieli, że jeśli uczeń pozostanie uczniem szkoły, to nie zdecydują się na puszczenie dzieci na lekcje.

Widzisz inne rozwiązanie tej sytuacji?

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   12-latka rzuciła się pod pociąg. Zostawiła list pożegnalny do koleżanki

   Sprawca, który potrącił 4-latka schwytany. Jest wideo z zatrzymania 38-latka