w

20-latek dopuszczał się na Ukrainie okropności. Wyciekły jego zdjęcia i dane

Twitter

Wojna na Ukrainie trwa już prawie od 3 miesięcy. O piekle, jakie zgotowali cywilnym ludziom rosyjscy żołnierze usłyszał już cały świat. Z biegiem czasu na jaw wychodzą kolejne okrucieństwa. Jeden z żołnierzy Putina podejrzany jest o liczne gwałty na kobietach w obwodzie kijowskim. Udało się ustalić jego tożsamość. Szokujące jest to, że chłopak ma zaledwie 20 lat… O wszystkim poinformowała Prokuratura Generalna Ukrainy.

Sponsorowane
Twitter

Zidentyfikowano jeszcze jednego podejrzanego o przemoc wobec kobiet w obwodzie kijowskim. To już drugi rosyjski gwałciciel, którego wykryto. Jest nim 20-letni Bułat Fassachow, radiotelefonista dywizjonu artylerii haubic w 30. samodzielnej brygadzie strzelców zmotoryzowanych 2. armii gwardyjskiej Centralnego Okręgu Wojskowego Sił Zbrojnych Rosji – poinformowała prokurator generalna Iryna Wenediktowa.

Twitter

20-latek gwałcił bezbronne kobiety

Sponsorowane

Co więcej poza identyfikacją, kijowska prokuratura oraz Służba Bezpieczeństwa Ukrainy poinformowały już podejrzanego o złamaniu prawa wojennego.

Czego dopuścił się 20-latek? Jeszcze w marcu mężczyzna wdarł się wraz z drugim żołnierzem do prywatnego domu. Wspólnikowi nakazał zamknąć w piwnicy wszystkich domowników poza jedną kobietą. Następnie zgwałcił ją, grożąc przy tym, że zastrzeli ją, a także jej rodzinę. Kilka dni później Bułat Fassachow wraz z trójką wspólników wtargnął do innego domu. Mieszkańców poza jedną kobietą wyrzucił z budynku. Na kobiecie dokonano zbiorowego gwałtu.

Twitter

W mediach pojawiło się nie tylko nazwisko zbrodniarza wojennego, ale również jego fotografie. “Trwa ustalanie dalszych osób zamieszanych w te bestialstwa” – poinformowała prokurator.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Anna Powierza znana z roli Czesi z serialu “Klan” nago! “Co za widok!”

   Doda odzyskała tysiące złotych z kredytu we frankach. Batalia w sądzie opłaciła się!