w

19-latka poszła na Jarmark z koleżanką. Rano obudziła się z nietypowym ukłuciem

DailyMail

19-letnia Anya Whitaker-Keating wraz z koleżanką, spacerowała po świątecznym targu, kiedy nagle straciła przytomność. Anya obudziła się dopiero następnego ranka w swoim pokoju hotelowym. Po przebudzeniu była bardzo śpiąca. Koleżanka powiedziała jej, że zachowywała się tak, jakby była bardzo pijana, chociaż miała wypić tylko dwa kieliszki wina i trochę piwa.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Ślad po wkłuciu

Zarezerwowałyśmy hotel, ale nie pamiętam, żebym do niego dotarła, pamiętam tylko, że obudziłam się rano, pociłam się i nie wiedziałam, co się stało – napisała Anya w mediach społecznościowych.

Rano 19-latka zauważyła na nodze mały ślad, który wyglądał jak ukłucie igłą. Wezwani na miejsce lekarze poradzili jej, aby udała się na izbę przyjęć, gdzie została zaszczepiona przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Pobrano również próbki krwi do analizy, ale lekarze nie byli w stanie potwierdzić, czy kobiecie rzeczywiście coś wstrzyknięto.

DailyMail
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Poszkodowana 19-latka podzieliła się również swoją relacją z przedświątecznej wycieczki na targ w Manchesterze w mediach społecznościowych.

To przerażające. Byłem naprawdę zszokowana, że to się stało – dodając, że od zdarzenia jest ostrożniejsza i nie ma ochoty samodzielnie wychodzić z domu.

Ktoś wstrzykuje narkotyki kobietom w klubach

Lokalna policja potwierdziła, że została powiadomiona o incydencie i że prowadzi śledztwo w tej sprawie. To nie pierwszy tego typu przypadek w Wielkiej Brytanii. W tym roku policja otrzymała rekordową liczbę zgłoszeń od kobiet, którym wstrzykiwano narkotyki w nocnych klubach lub dodawano coś do drinka.

DailyMail

Pierwsze doniesienia pochodzą z września. Raporty pochodzą z wielu miast w Wielkiej Brytanii. Poza Nottingham, skąd pochodzi najwięcej zgłoszeń, na liście są także Manchester, Leeds, Liverpool, Newcastle, Edynburg i Glasgow. To wskazuje, że problem nie dotyczy jednego regionu, ale całego kraju.

Nie ustalono też, ile kobiet padło ofiarą ataków. Nie wiadomo też, czy którakolwiek z ofiar była wykorzystywana seksualnie po utracie przytomności. Nie jest również jasne, jaka substancja jest wstrzykiwana. Sposób działania przypomina tzw. pigułkę gwałtu, czyli substancję, która powoduje senność i utratę przytomności.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sanepid pilnie poszukuje pasażerów jednego z pociągów InterCity i tramwaju

      Ile w tym roku zapłacimy za karpia na Święta? Możemy się zdziwić