w

Kolejna szalona teoria Edyty Górniak. “Sk******ny spryskują całą Europę!”

Instagram

Edyta Górniak zasłynęła już wieloma przekonaniami niezgodnymi ze stanem współczesnej nauki i opiniami specjalistów. Piosenkarka regularnie organizuje na swoim profilu relacje live, w których głosi swoje nietuzinkowe poglądy. Twierdziła już między innymi, że Lady Gaga jest sługą szatana, bo nosi długie paznokcie, a ludzie leżący w szpitalu z powodu COVID-19 to statyści. Jej zdaniem przed chorobami ochroni nas po prostu dobre samopoczucie, a gorsze od koronawirusa są negatywne informacje na jego temat. Piosenkarka jest też zagorzałą przeciwniczką szczepień. Jakiś czas temu opowiadała fanom o kosmitach. Teraz zainteresowała się teorią dotyczącą chemtrails!

Sponsorowane
Instagram

Kontrowersyjne wypowiedzi Edyty Górniak

Edyta Górniak ma dość specyficzne poglądy na wiele tematów. Dzieli się nimi z fanami w mediach społecznościowych. Do interesujących ją tematów dołączył ostatnio kolejny – piosenkarka zainteresowała się teorią spiskową dotyczącą chemtrails, czyli “toksycznych chmur”. Opublikowała na swoim InstaStories zdjęcia białych smug na niebie, które powstają po przelocie samolotów. Jej zdaniem to chemiczne smugi, rozpylane celowo, bo “na zdrowym człowieku nie robi się biznesu”. Edyta Górniak napisała:

To się oficjalnie nazywa ‘opryski na lisy’. Dbajcie kochani o odporność. Ta chemia i metale ciężkie osadzają się w ok. 7-10 dni. Sk……ny spryskują całą Europę

Sponsorowane

Instagram

Smugi za samolotami nie są groźne

Smugi kondensacyjne od lat budzą wątpliwości niektórych ludzi. Naukowcy zdecydowali się więc zbadać sprawę i doszli do wniosku, że powód ich pojawienia się jest bardzo prosty. Udowodnili wręcz, że ich pojawienie się na niebie to efekt skroplenia się pary wodnej na drobinach spalin, wytwarzanych przez samolot. Podobne chmury widać też za samochodami zimą – po prostu szybciej się rozwiewają. Za samolotami są widoczne dłużej – zwłaszcza gdy nie ma silnego wiatru. Pojawiają się zaś za nimi z uwagi na niższe temperatury na takiej wysokości. W rozmowie z WP Tech. doskonale wyjaśnił to Cezary Szmidke z Centrum Nauki Kopernik. Czy Edyta Górniak uwierzy jednak naukowcom?

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Nagła śmierć uwielbianej przez Polaków Edzi. Sama o sobie mówiła Edka czy Edi

    Nie żyje znany i uwielbiany przez Polaków artysta. Żegnaj Czesławie na zawsze