w

Szczęśliwa wiadomość w rodzinie Małyszów. Karolina potwierdziła plotki

Karolina Małysz jest zaręczona z Kamilem Czyżem. Para wydaje się być zakochana w sobie aż po uszy. Córka Adama i Izy Małysz potwierdziła plotki i wyznała, że jeszcze w tym roku zamierzają wziąć ślub. 23-latka zdradziła w wywiadzie szczegóły nadchodzącej uroczystości. Z całą pewnością nie zabraknie na niej góralskich zwyczajów i potraw.

Sponsorowane

O rodzinie Małyszów rozpisywały się ostatnio media za sprawą decyzji Izy o wzięciu udziału w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Żona Adama skradła show już w pierwszym odcinku, gdy wraz ze Stefanem Terazzino – partnerem tanecznym, zdobyli od jury aż 25 punktów. Na widowni nie zabrakło oczywiście córki Karoliny, której życie w ostatnich latach z zaciekawieniem śledzą fani.

Instagram

Karolina Małysz o sławie i życiu w świetle reflektorów

Ja jestem osobą, która bardzo się stresuje i nie lubi występować publicznie, dlatego to wszystko jest dla mnie takim wielkim stresem, szokiem. Nie czuję się najlepiej, ale staram się jak mogę

Sponsorowane

23-latka udzieliła wywiadu dla serwisu Pomponik. Odniosła się w nim do dużego zainteresowania swoją osobą. Zdementowała także plotki o tym, czy sama weźmie udział w tanecznym show Polsatu.

Powiem tak, że na razie nie dostałam jeszcze żadnych propozycji, ale myślę też, że to nie jest jednak moja bajka. Ja wolę być troszkę bardziej w cieniu

Instagram

Ślub Karoliny Małysz

Cały wolny czas 23-latki poświęca ostatnio na przygotowania do ślubu. Jeden z najważniejszy dni w życiu młodej pary będzie miał miejsce jeszcze w tym roku. Na uroczystości z pewnością nie zabraknie góralskich zwyczajów.

Na pewno dużo tańca, dużo śpiewów góralskich, dużo potraw góralskich, np. żebroczka. To jest taka potrawa z ryżem, ze skwarkami, z mlekiem. Coś podobnego do placków ziemniaczanych, ale pieczona w piekarniku – zdradza córka Adama Małysza w wywiadzie

Sponsorowane
Instagram

O tym, że wesele będzie huczne nie trzeba chyba wspominać. Pojawią się na nim znane osobistości ze świata sportu jak i z showbiznesu. Zabawa będzie trwać do białego rana!

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Tragedia w wesołym miasteczku. 19-latka dławiła się własnymi wymiocinami aż zmarła

    37-latek wziął ślub z lalką. Nie do wiary, jak zareagowała rodzina