w

Dagmara Kaźmierska ma sobowtóra! Na pierwszy rzut oka nie da się ich odróżnić

Instagram

Dagmara Kaźmierska zasłynęła z programu emitowanego na kanale TTV, Królowe Życia. Wiele osób utożsamia ją właśnie z tytułem, jakie nosi show. Trudno jednak zapomnieć o przestępczej przeszłości 46-latki. Niegdyś dopuściła się przestępstwa, jakim jest handel ludźmi. Aktualnie uchodzi za gwiazdę Królowych Życia.

Sponsorowane
Instagram

Życie Dagmary Kaźmierskiej

46-latka jest barwną osobowością. Trudno przeoczyć ją wśród innych postaci z show biznesu. Kolorowe stroje, mocny makijaż i liczna biżuteria, to zdaje się podstawowe atrybuty Dagmary. Co więcej, jeśli chodzi o charakter, nie można odmówić jej wybuchowości i energiczności.

Instagram

Sponsorowane

Kaźmierska wiele z życiu przeszła. Niegdyś jej życie wyglądało zupełnie inaczej, niż teraz. Był moment, kiedy pracowała jako sprzątaczka w Niemczech. Trafiła też do więzienia na rok za swoje przewinienia. W ostatnich miesiącach uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Wówczas pod znakiem zapytania stawiano, czy będzie w stanie dalej poruszać się na własnych nogach.

Instagram

Już nie jest tak, jak było. Sprawność nie wróci, może być tylko gorzej. To jest kwestia, jak organizm będzie przyjmował starzenie się kości. Nie będzie lepiej. Idzie degradacja. Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty – powiedziała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl

Już niedługo na półkach w księgarniach ma pojawić się autobiografia Dagmary Kaźmierskiej. Będzie ona szczerym wyznaniem, pojawią się w niej szczegóły z życia kobiety, szczególnie dużo z okresu młodości.

Instagram

Dagmara Kaźmierska doczekała się sobowtóra

Wiedzieliście, że na TikToku można znaleźć wiele nagrań ludzi, którzy odgrywają kultowe scenki z życia Dagmary i jej przyjaciółki Edzi? Jedną z takich osób jest Łukasz Rembas, który nie tylko powtarza kultowe cytaty, ale posunął się o krok dalej. Zamienił się w sobowtóra Kaźmierskiej!

Instagram
Sponsorowane

Jest to charakteryzacja na prośbę moich obserwatorów. Któregoś wieczoru włączyłem kilka odcinków “Królowych Życia” i stwierdziłem, okej spróbuję. Odzew był pozytywny tak samo jak przy Magdzie G. – powiedział w rozmowie z portalem Wizaz.pl

Instagram

Mężczyzna od lat działa jako drag queen i wcielił się w takie osobowości, jak np. Adel czy Magda Gessler. Teraz przyszła pora na samą królową życia!

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Zjedli kolację w restauracji światowego mistrza. Dostali rachunek i się popłakali

   Ostatnie słowa, jakie wydobyła z siebie jej córka, łamią serce. Potem umarła