w

Przerażające słowa Dody w stronę Emila Stępnia. “Po prostu skoczę z okna”

W ostatnich dniach Dorota Rabczewska zorganizowała transmisję na żywo, w czasie której wyszły na jaw wstrząsające informacje z jej życia prywatnego. Piosenkarka w końcu odsłoniła przed fanami kulisy małżeństwa z Emilem Stępniem.

Sponsorowane

Małżeństwo Dody i Emila Stępnia

Doda zaręczyła się z Emilem w 2017 roku w hiszpańskiej Marbelli. W kwietniu 2018 roku wzięli tam ślub. Ale to już koniec życia małżeńskiego. 9 czerwca 2021 Dorota poinformowała o złożeniu wniosku rozwodowego.

YouTube

We wtorkowy wieczór artystka zrobiła live na swoim Instagramie. Opowiedziała, jakie piekło przeszła w ciągu ostatniego roku. Piosenkarka zaznaczyła, że przez długi czas wmawiała sobie, że wszystko jest w porządku. Ale wcale tak nie było:

Sponsorowane

Ukrywałam przez ostatni rok wiele rzeczy. Doprowadziło mnie to na skraj. Wstydziłam się, uważałam, że nikt mi nie uwierzy w to, przez jakie piekło przechodziłam. Nie sądziłam, że ktoś może mi może pomóc. Myślałam, że sama sobie poradzę, ale nie, nie dawałam sobie rady – powiedziała Doda na Instagramie

YouTube

Rozwód Dody i Emila Stępnia

37-latka podkreśla, że na ten moment jej celem jest uzyskanie unieważnienia ślubu kościelnego. A największym marzeniem rozwód:

Powiedziałam jasno Emilowi, że jeżeli będzie mi robił problem z rozwodem, to ja po prostu skaczę z okna – zdradziła Doda, co z pewnością wstrząsnęło słuchaczami

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    60-latku miej się na baczności. Możesz otrzymać wezwanie do wojska!

    2-letnie bliźniaki wypadły przez okno z 10. piętra. Nie do wiary, czym zajęta była matka