w

Madonna znów szokuje. Tym razem pokazała na wizji gołe pośladki!

Instagram

Gwiazda muzyki pop — Madonna w tym roku kończy 63 lata. Jednak wciąż uchodzi za największą skandalistkę w świecie show-biznesu. Nie zamierza oddawać pola młodszym koleżankom i tym razem zaprezentowała gołe pośladki podczas wywiadu na żywo.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Instagram

Królowa jest tylko jedna

Kariera Madonny obfituje w skandaliczne momenty, które nie tylko nie odbierają jej fanów, ale wręcz przyciągają nowych wielbicieli. Artystka kończy 63 lata, ale wciąż koncertuje i nagrywa nowe piosenki. Te, które już nagrała, stały się hitami, dając jej niewątpliwie palmę pierwszeństwa, jako królowej muzyki pop. Cały czas jej płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy.

Instagram

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Madonna to jednak nie tylko artystka muzyczna, ale również ikona mody. Jest też scenicznym kameleonem oraz mistrzynią autokreacji. Jej styl kopiują miliony kobiet i dziewcząt na całym świecie. Utwór, którym rozpoczęła swoją karierę – „Like a Virgin”, zaprezentowała w 1984 roku w atmosferze skandalu. Wyszła na scenę ubrana w suknię ślubną. Stojąc na szczycie tortu weselnego, zeszła z niego i zaczęła się wić po scenie i symulować masturbację.

Instagram

Madonna ikona skandalu

Kiedy gościła w popularnym w Stanach Zjednoczonych programie “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” ponownie zaszokowała publiczność, pokazując — gołe pośladki. Madonna pomimo 63 lat ma pięknie wyrzeźbione ciało, które poddawane jest wielogodzinnym ćwiczeniom. Mówiła o tym sama gwiazda w udzielanych wywiadach.

View post on imgur.com

Madonna wprawiła w osłupienie prowadzącego program, kiedy położyła się na stole. Jimmy Fallon natychmiast ściągnął marynarkę i osłonił pośladki gwiazdy. Madonna odpowiedziała „Mój Boże, nikt niczego nie zobaczy”. Jednocześnie schodząc z biurka w trakcie przejścia na kanapę, podwinęła sukienkę, aby widzowie mogli ujrzeć jej pupę. Pozując z gołymi pośladkami wprost do kamery w programie na żywo, sprawiła, że znowu jest o niej głośno i o to w sumie chodzi w świecie show-biznesu.

View post on imgur.com

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Kupiła w piekarni 2 bułki i 4 kromki chleba. Cena wprawiła ją w osłupienie

      Sukienka panny młodej oburzyła gości. Jeden z nich wylał na nią kufel piwa!