w

Zmarła gwiazda programu “You Can Dance”. Michałowi Pirógowi pękło serce…

21 czerwca o godzinie 13:30 odeszła Natalia Madejczyk. Kobieta była gwiazdą pierwszej edycji programu “You Can Dance”. Informacje o śmierci skomentował w mediach społecznościowych sam Michał Piróg. “Śpij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty (…) Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka”.

Sponsorowane

Nie żyje Natalia Madejczyk

Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze. Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy. Dzisiaj zadzwoniła Małgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem) Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą.

Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas – napisał na Instagramie zrozpaczony Michał Piróg, który był jurorem w początkowych edycjach programu.

Instagram

Śmierć uczestniczki “You Can Dance”

Sponsorowane

O śmierci Natalii jako pierwsze poinformowały organizacje taneczne i przyjaciele dziewczyny. W internecie mogliśmy przeczytać:

Dziś o godz. 13.30 odeszła nasza Kochana Natalia Madejczyk. Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino – za oddanie, pasję, twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku – było Twoim ostatnim sędziowaniem – niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę – napisano na profilu “Grupa Festiwale”.

Twitter

Co było przyczyną śmierci Natalii Madejczyk?

Kobieta miała jakiś czas temu wypadek. Jeszcze w czerwcu powstała na Facebooku specjalna grupa wsparcia, która modliła się o tancerkę. Twierdzono tam, że dziewczyna była ofiarą pożaru, który wybuchł w mieszkaniu. Przyjaciele informowali, że jej stan jest krytyczny. Miała mieć poparzone 60% całego ciała. Doniesienia te potwierdził Maciej Florek, który zaledwie kilka dni temu udostępnił bardzo smutny post.

Natalia Madejczyk miała bardzo poważny wypadek i leży w szpitalu walcząc o zdrowie i życie. Dlatego proszę was o mały prezent dla mnie – o chociaż chwilę modlitwy, medytacji, pomyślenia o Natalii. Wiem, że będzie to czuła w tych ogromnie trudnych chwilach, bo jest wrażliwą osobą… – napisał Maciej Florek.

Facebook

Niestety, kilka dni później Natalia odeszła…

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Rejestr ciąż już niedługo wchodzi w życie. Znamy dokładną datę

   Pokazała się przed, w trakcie i po makijażu. “Przecieram oczy ze zdumienia!”