w

Maja Rutkowska w żałobie. “Odszedł najważniejszy mężczyzna w moim życiu”

Instagram

Maja Rutkowska, żona Krzysztofa Rutkowskiego podzieliła się przykrą wiadomością za pomocą Instagrama. Kobieta wyznała, że przeżywa żałobę. Pożegnała “najważniejszego mężczyznę w swoim życiu” – tatę.

Sponsorowane

Małżeństwo Mai i Krzysztofa Rutkowskich

Pani detektyw od 2019 roku jest żoną Krzysztofa Rutkowskiego. W ich życiu gościły zarówno radosne jak i smutne chwile. Przed zawarciem związku małżeńskiego była długoletnia przyjaźń. Zaowocowała ona nawet dzieckiem – Krzysztofem Juniorem. Wszystko to sprawiło, że kobieta miała bardzo dobre stosunki z rodziną, a szczególnie z rodzicami męża. Wielokrotnie powtarzała, że świetnie się dogadują. Niestety, teściowie zmarli w tym samym roku, w którym odbył się ślub pary detektywów. Jednym z bardziej przykrych wydarzeń musiał być też romans, którego dopuścił się Krzysztof… Ale jak widać prawdziwa miłość zwyciężyła i Maja przebaczyła parterowi.

Instagram

Nie żyje tata Mai Rutkowskiej

Sponsorowane

Maja Rutkowska dwa din temu zdradziła, że po raz kolejny jest w żałobie. Tym razem zmarł jej tata. Wyznała, jak wyglądały jego ostatnie chwile życia:

W poniedziałek rano odszedł nasz ukochany tatuś, mąż, teść, dziadziuś, brat i przyjaciel. To było najdłuższe trzynaście dni i nocy w moim życiu, a ty tak dzielnie walczyłeś! Tyle rzeczy chciałabym ci jeszcze powiedzieć… Tyle chwil z tobą spędzić…

Instagram

Mój najukochańszy tatusiu, na zawsze zostaniesz najważniejszym mężczyzną w moim życiu! Tak bardzo ciebie kocham! Moje serce rozleciało się na tysiące kawałków i nic nigdy nie ukoi mojego bólu. Proszę was o modlitwę za jego duszę

Składamy szczere kondolencje

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Czeka nas kolejna pandemia? Wirus z Indii zabija 70 proc. chorych

   Wyprosili jej dziecko ze szkoły. Matka jest oburzona i wściekła przez powód