w

Magda Gessler bez bujnej burzy loków na głowie?! Fani zaskoczeni tą fryzurą

Instagram

Magda Gessler to charakterystyczna postać w świecie show biznesu. Wyróżnia ją nie tylko ostry temperament i całkowita szczerość, ale również pewne cechy wyglądu fizycznego, które od lat zdają się być niezmienne. O czym mowa? Chociażby o jej bujnej czuprynie blond loków! Fani niejednokrotnie dali do zrozumienia, że są zachwyceni jej fryzurą. A czy wyobrażasz sobie restauratorkę np. w czarnych, prostych włosach?

Sponsorowane
Instagram

Kariera znanej właścicielki restauracji

Gessler znana jest szerokiemu gronu jako restauratorka. Popularność i sławę przyniósł jej przede wszystkim program TVN, Kuchenne rewolucje. Emitowany jest już przeszło 11 lat i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Prowadzącą program kulinarny, a zarazem rozrywkowy jest nie kto inny, jak Magda Gessler. Przyjeżdża na prośbę restauracji, które często są zadłużone i nie mają gości. W przeciągu kilku dni przeprowadza metamorfozę. Wprowadza nową kartę, uczy gotować i zmienia wystrój knajpy.

Instagram

Sponsorowane

Zastanawialiście się kiedyś, jak Magda weszła w świat kulinarny? Otóż osobą, która otworzyła jej drzwi i wprowadziła w ten klimat był jej były mąż, Piotr Gessler. To dzięki niemu zaczęła się cała ta przygoda, która trwa po dzień dzisiejszy.

Poza Kuchennymi rewolucjami zobaczymy 68-latkę również w innych programach telewizyjnych. Od 2012 roku jest jednym z jurorów polskiej wersji Master Chef. Kilka razy wystąpiła też gościnnie w edycji Master Chef Junior Polska.

Instagram

Magda Gessler w mediach społecznościowych

Poczynania 68-latki obserwuje na bieżąco spore grono fanów. Na samym Instagramie śledzi ją ponad milion osób. Chętnie dzieli się tam zdjęciami czy filmikami z życia nie tylko zawodowego, ale i prywatnego. Restauratorka jest prywatnie matką dwójki dzieci, które poszły w jej ślady jeśli chodzi o pracę. Starszy to syn, Tadeusz Muller, a młodsza to córka, Lara Gessler. Oboje posiadają różnych ojców i jak sami przyznają, to właśnie oni włożyli najwięcej wysiłku i poświęcili najwięcej czasu w ich wychowanie.

Instagram

Charakterystyczne cechy wyglądu Magdy Gessler

68-latka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Kolorowe i wzorzyste ubrania to jedna z jej wizytówkę. Podobnie z resztą jak mocny makijaż, bez którego raczej się nie pokazuje, zwłaszcza publicznie. Poza Instagramem chyba nie mieliśmy nigdy okazji zobaczyć jej w wersji naturalnej.

Sponsorowane

Jednak jeśli chodzi o fryzurę, to od lat wierna jest swojej burzy blond loków. Kiedyś wyglądały nieco inaczej, bowiem włosy były… proste.

Instagram

Jaka wersja włosów Magdy podoba wam się bardziej?

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Tak wyglądały ostatnie minuty życia matki i 5-letniej Gabrysi. Potem skoczyły z mostu

   Zmiany w hymnie Polski! Tak miałaby wyglądać nowa wersja Mazurka Dąbrowskiego!